Archiwum wiadomości z dnia: 2018-03-06

 


KIWIOR MOŻE WYSTĄPIĆ 24 MARCA NA GALI GAVIN-USHONA W BIRMINGHAM

Wygląda na to, że kariera Damiana Kiwiora (1-0) w najbliższych miesiącach nabierze tempa. Po udanym debiucie na zawodowych ringach podczas ubiegłotygodniowej gali w Walsall pięściarz z Tarnowa może wystąpić już 24 marca podczas dużej imprezy w Birmingham, na której w walce wieczoru Frankie Gavin (25-3, 15 KO) zmierzy się z Bethuelem Ushoną (36-5-1, 9 KO) o pas mistrza federacji IBO wagi półśredniej.
WILDER vs ORTIZ: DOBRE WYNIKI OGLĄDALNOŚCI

Amerykański rynek telewizyjny jest trudny do podbicia. Stacji wiele, a konkurencyjnych dyscyplin (koszykówka, hokej, futbol amerykański) jeszcze więcej. Dlatego nawet największe potyczki nie generują milionów kibiców przed telewizorami. Biorąc to wszystko pod uwagę, sobotnie starcie Deontaya Wildera (40-0, 39 KO) z Luisem Ortizem (28-1, 24 KO) wykręciło naprawdę solidne liczby.


CHUDECKI O WYSTĘPIE NA PBN: CIESZY MNIE, ŻE WRACAM PO 2-LETNIEJ PRZERWIE

Po różnych problemach, głównie zdrowotnych, na zawodowy ring powróci Michał Chudecki (11-2-1, 3 KO). "TNT" wystąpi 21 kwietnia na dużej gali z serii Polsat Boxing Night w Częstochowie, organizowanej przez Mateusza Borka i jego grupę MB Promotion. W rozmowie z Bokser.org 31-letni pięściarz opowiada o swoich przygotowaniach do występu, aktualnej dyspozycji, a przede wszystkim o zadowoleniu, jakie czuje przez pryzmat powrotu.
'TAM NIKT PREZENTÓW NIE DAJE, Z TAKIM NASTAWIENIEM JADĘ NA WALKĘ'

- Jeśli zawodnik jedzie na teren rywala i chce wygrać walkę, to zdaje sobie sprawę, że musi wygrać ją bardzo wyraźnie albo przed czasem - mówi w rozmowie z BOKSER.ORG Michał Syrowatka (19-1, 7 KO), który 31 marca w Liverpoolu skrzyżuje rękawice w rewanżowym boju z Robbie Daviesem Juniorem (15-1, 11 KO). Stawką pojedynku będzie należący do Polaka pas WBA Continental wagi super lekkiej.
PBN: DAMIAN JONAK POZNAŁ NAZWISKO RYWALA

Damian Jonak (39-0-1, 21 KO) już 21 kwietnia podczas gali Polsat Boxing Night: 'Noc Zemsty' powróci do zawodowego ringu po prawie trzyletniej przerwie. Niepokonany polski pięściarz nie będzie miał jednak taryfy ulgowej. W Częstochowie zmierzy się z posiadającym doskonałe warunki fizyczne Namibijczykiem Lukasem Ndafolumą (11-1, 3 KO).