CHUDECKI O WYSTĘPIE NA PBN: CIESZY MNIE, ŻE WRACAM PO 2-LETNIEJ PRZERWIE

Po różnych problemach, głównie zdrowotnych, na zawodowy ring powróci Michał Chudecki (11-2-1, 3 KO). "TNT" wystąpi 21 kwietnia na dużej gali z serii Polsat Boxing Night w Częstochowie, organizowanej przez Mateusza Borka i jego grupę MB Promotion. W rozmowie z Bokser.org 31-letni pięściarz opowiada o swoich przygotowaniach do występu, aktualnej dyspozycji, a przede wszystkim o zadowoleniu, jakie czuje przez pryzmat powrotu do boksu. 

Rywalizujący na zawodostwie od 2012 roku Polak chwali sobie współpracę z organizatorem gali w Częstochowie Mateuszem Borkiem oraz Łukaszem Lichotą, który na wschodnim wybrzeżu USA pomaga między innymi Adamowi Kownackiemu. 

- Forma z każdym dniem coraz lepsza, to dopiero początek obozu, jest ciężko, ale tak teraz musi być. W ogóle cieszy mnie sam fakt, że wracam po dwuletniej przerwie na ring. Jestem też zadowolony ze współpracy z Łukaszem Lichota i Mateuszem Borkiem, jesteśmy razem dogadani, u nas słowo droższe od papieru, a to rzadkość w tej branży - komentuje Chudecki. 

U Chudeckiego zmienia się także narożnik. Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych 31-latek trenuje ze swoim bratem Krzysztofem Chudeckim, który również miał okazję boksować zawodowo, a obecnie ma swoją akademię bokserską w Poznaniu. Michał natomiast w Zielonej Górze założył swój własny klub pięściarski.

- W moim narożniku stanie mój brat Krzysztof, który tez pomaga mi w przygotowaniach i być może na ostatnie tygodnie przyleci jeszcze jeden trener. Jeśli chodzi o nazwisko rywala to jeszcze nie znam, przywołało się kilka nazwisk, ale na razie nic konkretnego - mówi w rozmowie z Bokser.org Chudecki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Musi
Data: 07-03-2018 00:08:03 
Chudecki ,dopiero 15 walka a latka,leca.Sytuacja,podobna jak u Rexa,ale jeszcze mozna zarobic,powodzenia.
 Autor komentarza: smalllbulll
Data: 07-03-2018 08:31:56 
to będzie najsłabsza walka na PBN
 Autor komentarza: Karlitopl
Data: 07-03-2018 12:14:34 
Porządna gala się szykuje. Szkoda tylko, że przeciwnik Adamka nie będzie dobrze przygotowany, bo gala za 1,5 miesiąca a o przeciwniku nic nie wiadomo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.