Archiwum wiadomości z dnia: 2017-07-16

 
EUBANK JR NIE DAŁ ŻADNYCH SZANS ABRAHAMOWI

Chris Eubank Jr (25-1, 19 KO) pewnie pokonał Arthura Abrahama (46-6, 30 KO). Tym samym po raz pierwszy obronił pas mniej prestiżowej federacji IBO kategorii super średniej, ale przede wszystkim jako ostatni zapewnił sobie udział w prestiżowym turnieju World Boxing Super Series.


KRZYSZTOF ZIMNOCH: CHĘTNIE ZMIERZĘ SIĘ Z KOWNACKIM!

- Tak naprawdę Szpilka teraz dopiero ma okazję pokazać charakter - mówi Krzysztof Zimnoch (22-1-1, 15 KO), komentując porażkę Artura Szpilki (20-3, 15 KO) z Adamem Kownackim (16-0, 13 KO). I choć "Szpila" przegrał przed czasem, pięściarz z Białegostoku nadal jest otwarty na starcie z byłym pretendentem do pasa WBC wagi ciężkiej.FIGUEROA JR I BROWNE WYGRALI EFEKTOWNIE PRZED CZASEM

Robert Guerrero (33-6-1, 18 KO) dał kibicom wiele straszliwych wojen, dlatego też tak chętnie był zapraszany na walki wieczoru. Ale te wojny w końcu się odkładają, a szczęki twarde jak skała kruszeją coraz mocniej. To właśnie stało się z "Duchem". Omar Figueroa Jr (27-0-1, 19 KO) nie dał mu żadnych szans i szybko się z nim rozprawił.


WASZYM ZDANIEM: ARTUR SZPILKA vs ADAM KOWNACKI

Kto numerem jeden polskiej wagi ciężkiej? Czy Artur Szpilka (20-2, 15 KO) potwierdzi, że porażka z Wilderem to - jak on sam mówi, jedynie wypadek przy pracy? A może to Adam Kownacki (15-0, 12 KO) udowodni, że jest bardzo niedoceniany i należy do światowej czołówki? To jest temat dla Was - kibiców!

NA ŻYWO: XXIII OOM FINAŁ CHŁOPCÓW

Relacja z finałów XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, już od 11:00 w ringu zmierzą się chłopcy w walkach o najwyższy stopień podium. Komentuje duet: Paweł Sawicki redaktor portalu i ekspert sportów walki i Grzegorz Wojciechowski. Zestawienie pojedynków i wyniki na żywo w rozwinięciu.