SYROWATKA PRZEGRYWAŁ NA PUNKTY I POTRZEBOWAŁ NOKAUTU

Michał Syrowatka (19-1, 7 KO) wyszedł do ostatniej rundy z myślą, by znokautować faworyzowanego rywala i nie zostawiać sprawy w rękach sędziów. I dobrze zrobił, bo gdyby niepokonany do wczoraj Robbie Davies Jr (15-1, 11 KO) dotrwał do ostatniego gongu, wygrałby z naszym reprezentantem.

Polak był liczony w końcówce dziewiątej rundy, gdy spóźnił się w akcji lewy sierp na lewy sierp. Ale gdy obaj znów weszli cios na cios lewym sierpowym w ostatniej odsłonie, tym razem to Michał był szybszy i dokładniejszym. To był początek końca pięściarza z Liverpoolu. Gdyby przegrał ostatnią rundę nawet z dwoma liczenia, dowiózłby i tak zwycięstwo!

Po jedenastu rundach dwóch sędziów punktowało na korzyść Daviesa Jr 102:106, a trzeci 103:106. Dlatego nawet gdyby Syrowatka rzucił go dwa razy na deski i wygrał ostatnie starcie 10:7, wciąż przegrywałby u dwójki z sędziów...

MICHAŁ SYROWATKA: SERWIS SPECJALNY >>>

Odesłany po walce na obserwację do szpitala Anglik rano został z niego już wypisany. Teraz będzie lizał rany w domowym zaciszu, a Michał - choć również poobijany, może rozmyślać o kolejnych walkach o większą stawkę i za większe pieniądze.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rocky80Balboa
Data: 16-07-2017 20:01:55 
Dobra robota! Serce do walki czasami daje wiecej niz umiejetnosci.
 Autor komentarza: gluton
Data: 16-07-2017 21:36:23 
Brawo! świetny charakter i serducho. Powodzenia!
 Autor komentarza: Clevland
Data: 16-07-2017 22:51:36 
Pojechał i pokazał jaja.

Kolejny po Kownackim bokser do poprawy techniki- jemu też ręce do szczęki nie wracają po zadanych ciosach....
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 16-07-2017 23:12:42 
Super zakończenie tej walki, to było piękne!
 Autor komentarza: Trice
Data: 17-07-2017 14:31:12 
Walka była bliska, od polowy pojedynku Syrowatka wyraznie lepszy, ale punktacja domowa - wiadomo.
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 17-07-2017 15:09:12 
dopiero teraz zobaczyłem walkę, od dawna nie pamiętam takiego wykonu ze strony żadnego polskiego pięściarza w walce z przeciwnikiem z samego topu, ultra walka, ultra postawa Michała, wielkie graty! od strony bokserskiej może coś tam pewnie poprawić rękę przy szczęce jak zadaje sierpowe po zejściu, niech się zapatrzy na Mayweathera - całe życie boksował prawie nigdy nie oberwał, ma też genialnie szybki odskok doskok z którym mógłby w 'wracając' wyprowadzać prosty, alb nawet lewy prawy, ale generalnie jest mega wrażenie, ciekawe czy to był jakiś strzał - performance życia czy będzie w stanie trzymać poziom, jeszcze go zwiększać po kilka procent wg. zasady mistrzowie trenują detale, czekamy na następną walkę!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.