WIDEO: ADAM KOWNACKI STOPUJE ARTURA SZPILKĘ!

Dla niektórych sensacja, dla innych potwierdzenie realnego stanu rzeczy. Adam Kownacki (16-0, 13 KO) pokonał przed czasem Artura Szpilkę (20-3, 15 KO). Oto skrót walki i decydujące ciosy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 16-07-2017 09:20:24 
Najpiekniejszy moment roku (bokserskiego) dla mnie hahah Pressing Kownackiego znakomity, stlamsil Szpilke doslownie i w przenosni, kumulacja dosc szybko odcisnela pietno na Gicie. Adam mial tez racje, Szpilka jest ubity, oprocz nie ma szczeny i pierwszy czyscioch na szczene odcial Gitowi centrum dowodzenia, a dalej byla juz latwizna. Ale tez latwosc z jaka Adam dokonczyl Szpilke... GOLDEN GLOVES!
 Autor komentarza: MocnoReki
Data: 16-07-2017 09:37:39 
Szpile chyba najbardziej przed walką interesowało aby w solarium zrobić się na murzyna.
 Autor komentarza: gluton
Data: 16-07-2017 09:57:02 
Adam to taki polski Ruiz. Ciekawe jak dalej się sprawdzi...
 Autor komentarza: teanshin
Data: 16-07-2017 10:14:41 
Chyba mało kto docenił profesjonalizm sędziego, który zatrzymał walkę za nim jeszcze Adam uśpił Szpilkę. Od razu przypomniała mi się walka Mercer vs Morrison. Po takim KO już na pewno by się nie pozbierał.
Dla Szpilki teraz jedynym wyjściem będzie wziąć kilka lekkich walk aby odbudować psychikę, i cały czas być w gazie, nie rdzewieć, ma 28 lat, jeszcze dużo przed nim, raczej na pewno mistrzem nie będzie ale zarabiać wciąż na boksie może bo jest w miarę medialny.
 Autor komentarza: sekundant
Data: 16-07-2017 14:34:18 
Kownacki wiedział że Szpilka jest zbyt wątły by cokolwiek mu zrobić i poszedł na żywioł. Z lepszymi taki styl walki nie przejdzie, ale na przeciętnego Szpilkę wystarczyło w zupełności. Kownacki porusza się jak słoń ale fajnie zmniejszał ring kitowi. Szpilka moim zdaniem jest po walce z Wilderem skończony psychicznie. W 3 rundzie zorientował się że ta walka to tak naprawdę polowanie na niego i zaczął się dziwnie zachowywać w ringu.
Ciekawy jestem czy zwycięstwo Kownackiego to był wypadek przy pracy promotora, czy też celowy zabieg. Szpilka zaczął w pewnym momencie już wkurwiać nie tylko kibiców... Mam nadzieję że odpowiedni ludzie doinwestują teraz trochę w Kownackiego, bo na tym etapie kariery chłopak może się jeszcze rozwijać, a potencjał jakiś jest.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.