Archiwum wiadomości z dnia: 2016-09-23

 


WAŻENIE: BALSKI vs BRUDOW

Adam Balski (6-0, 5 KO) okazał się nieznacznie lżejszy od Walerego Brudowa (43-9, 29 KO) przed jutrzejszą walką w Kaliszu. Polak zanotował 89,6 kg, natomiast były mistrz świata federacji WBA w wersji tymczasowej 90,2 kg. Poniżej nagranie z ceremonii ważenia.

GWOZDYK vs CHILEMBA NA ROZPISCE GALI KOWALIOW-WARD

Mówiło się o tej walce już od kilku dni, ale teraz wszystko potwierdzono oficjalnie. 19 listopada w hali T-Mobile Arena w Las Vegas podczas gali Kowaliow vs Ward dojdzie do innej ciekawej potyczki w wadze półciężkiej pomiędzy Isaacem Chilembą (24-4-2, 10 KO) a Aleksandrem Gwozdykiem (11-0, 9 KO).


WIDEO: GROMADZKI vs RUNOWSKI

Już jutro Mariusz Runowski (4-1, 2 KO) skrzyżuje rękawice z Mateuszem Rzadkoszem (3-0-1, 1 KO). Z tej okazji prezentujemy Wam jego poprzednią walkę, będącą zarazem jedyną plamą w rekordzie Mariusza, który nie sprostał Tomaszowi Gromadzkiemu (2-0-1, 1 KO). To był jeden z ciekawszych pojedynków pierwszego półrocza na naszym podwórku. Zapraszamy.


WAŻENIE: SARARA vs ZYGMUNT

Łukasz Zygmunt (2-4) ostro przetestuje debiutującego jutro na zawodowym ringu pięściarskim znanego kickboksera Tomasza Sararę. Póki co obaj panowie spotkali się podczas ceremonii ważenia. Zygmunt zanotował 89,7 kg, jego rywal 90,5 kg.TREY LIPPE MORRISON: PRACUJĘ NA SWOJĄ WŁASNĄ KARIERĘ

Trey Lippe Morrison (11-0, 11 KO) to syn legendarnego "Duke'a". Ale zmarły niedawno Tommy Morrison nigdy nie stworzył związku z matką Treya - Cristi. Utrzymywał natomiast stałe kontakty ze swoim potomkiem. Trey przejął nazwisko po ojczymie, kochał sport, choć trzymał się z daleka od boksu, uprawiając inne dyscypliny. Geny w końcu jednak dały o sobie znać.