PROMOTOR JOSHUY: PARKER GŁÓWNYM KANDYDATEM

Eddie Hearn - promotor Anthony'ego Joshuy (17-0, 17 KO), stwierdził dzisiaj, że Joseph Parker (20-0, 17 KO) jest obecnie głównym kandydatem do starcia z championem federacji IBF wagi ciężkiej 26 listopada na ringu w Manchesterze.

Występ ten będzie dla Anglika drugą obroną pasa, a przecież Nowozelandczyk pozostaje oficjalnym challengerem do tytułu, więc Joshua i tak musiałby z nim zaboksować w kolejnym występie. Wcześniej wymieniano nazwisko Kubrata Pulewa, jednak promotorzy nie doszli do porozumienia.

- Spotkanie z Hughie Furym to walka na poziomie krajowym. Nie wyobrażam sobie takiego pojedynku teraz w listopadzie. Wraz z upływającym czasem wydaje się więc, że to właśnie Parker będzie przeciwnikiem Anthony'ego. Pulew miał proponowane naprawdę dobre pieniądze - zapewnia szef stajni Matchroom.

- Parker jest szybki i potrafi mocno przyłożyć. To będzie dla Joshuy z pewnością trudna przeprawa. Jeśli wszystko pójdzie z planem w starciu z Dimitrenką, właśnie Joseph powinien spotkać się z Anthonym - dodał Hearn.

Przypomnijmy, że aby wszystko doszło do skutku, Parker musi najpierw 1 października pokonać dwumetrowego technika z niezłym ciosem, czyli Aleksandra Dimitrenkę (38-2, 24 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 23-09-2016 20:14:48 
Taki mały off top
https://vk.com/klitschko_brothers_com?w=wall-31476169_177820

Walka Fury vs Wład znów może zostać odwołana a przynajmniej krążą takie plotki. Tyson na ostatnich zdjęciach wyglądał jakby w ogóle nie był w treningu a do walki przecież zostało 5 tygodni.
Słabe to się robi. Dobrze by było gdyby w razie czego podali powody tej szopki. Jeśli winny jest znowu Tyson niech płaci odszkodowanie Władowi za brak chęci do rewanżu a federacje niech same zdecydują czy odebrać mu pasy czy nie. Wd śmiesznego turnieju WBA który chyba dalej starają się kontynuować Fury powinien się z Władem zmierzyć. Wd WBO raczej zobowiązań wobec Władka nie ma.

A co do tematu newsa. Pulev podjął mądrą decyzję. On i tak walkę z Joshuą prawdopodobnie dostanie (jest 2 w IBF) a wcześniej może zlać jakiegoś Wacha dla zarobku i nabrania pewności większej. Może też wywalczy obowiązkowego i będzie miał lepszą pozycję do negocjacji. A wysoko jest również w WBC. Kobra nie musi się nigdzie śpieszyć i szarpać.
A sprawę Parkera dobrze by było już załatwić. Myślę że facet jest do odstrzału. Hughie Fury? Stawiam że zostałby zdemolowany. Nie chce mi się wierzyć w te nagłe cudowne ozdrowienie a wypychanie chłopaka który dopiero co musiał się wycofać z propozycji walki z Whytem (bo za duże ryzyko) na kogoś takiego jak AJ jest dosyć podejrzane. Może wiedzą że Hughie nie zrobi kariery bo zdrowie mu na to nie pozwoli i chcą już zarobić dużą forsę?
 Autor komentarza: Knot
Data: 23-09-2016 22:33:03 
Cwany lis z tego Hearna bo wie że P.p.p.arker to kolejne KO dla Dzoszóły
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 23-09-2016 22:46:34 
Nie do końca wierzę Eddiemu Hearnowi jeżeli chodzi o rozmowy z obozem Hughiego Furego. O tym, że Kubrat Pulev nie chce walczyć z Joshuą również dowiadujemy się od Eddiego Hearna. Nie wiem jakie jest oficjalne stanowisko Kubrata Puleva w tej sprawie. Pulev oczywiście ma dobrą sytuację w rankingach, ale ja na jego miejscu wziąłbym tę walkę z Joshuą już teraz póki jeszcze są jakieś szanse na pokonanie Anglika, bo później będzie moim zdaniem za późno.
Joseph Parker to ciekawa opcja, ma dobre warunki fizyczne, siłę ciosu, świetny lewy prosty, ale jego obrona pozostawia wiele do życzenia. Parker przyzwyczajony był walczyć z zawodnikami słabszymi fizycznie od siebie i o pewne kwestie w ringu nie musiał się martwić. W walce z AJ dobrze byłoby, gdyby potrafił walczyć na wstecznym, czego jak na razie Joseph nie pokazał.
Boję się, że Aj znowu dostanie pięściarza mało mobilnego, który ustawi się frontalnie do AJ i będzie sprawdzał na swoim ciele siłę ciosu Joshuy. Nie obwiniam za tą sytuację Joshuy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.