CHAVEZ JR CHCE WRÓCIĆ 3 GRUDNIA W USA

Julio Cesar Chavez Jr (49-2-1, 32 KO) nie traci nadziei na powrót między liny jeszcze w tym roku. Meksykanin być może zaboksuje 3 grudnia w Stanach Zjednoczonych.

- On chce już walczyć. Trenujemy w Culiacan, jestem tu ja, jest Tiburcio Garcia. Julio jest gotowy walczyć z kimkolwiek. Nie wiemy jeszcze, kto mógłby być rywalem, w każdym razie przygotowujemy się na każdą możliwość - powiedział Rodolfo Chavez, wujek i jeden z trenerów 30-latka.

Wcześniej mówiło się, że Chavez Jr zaboksuje z Badou Jackiem lub J'Leonem Love'em, ale w obu przypadkach start uniemożliwiły mu kontuzje.

- W tej chwili raczej będzie trudno o duże nazwiska, ale wszyscy dobrze wiemy, że każda walka Julio wzbudza duże zainteresowanie - stwierdził Rodolfo.

Jeśli nie uda się zakontraktować walki w USA, Meksykanin być może stoczy pojedynek na przetarcie w ojczyźnie. Mógłby się on odbyć już w październiku bądź listopadzie.

W bieżącym roku Chavez Jr jeszcze nie boksował. Od czasu porażki przed czasem z Andrzejem Fonfarą w kwietniu 2015 pojawił się między linami tylko raz. W lipcu ubiegłego roku zwyciężył na punkty Marcosa Reyesa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.