Archiwum wiadomości z dnia: 2016-04-06

 LIGA WSB: HUSARIA TYLKO PUNKT ZA AZERAMI

Dwunastu pięściarzy Rafako Hussars Poland wygrywało walki w sezonie 2016 w World Series of Boxing. Łącznie biało-czerwoni zdobyli 6 punktów, tylko jeden mniej od zaliczanych co roku do faworytów ligi Azerbaijan Baku Fires. Na placu boju pozostało osiem zespołów.
CIEKAWY TEST DLA KOSELI

Starcie gigantów podczas gali EbroGym Fight Night w Tczewie, zaplanowanej na 16 kwietnia. Przypomnijmy, że bezpośrednią transmisję z tego wydarzenia będziecie mogli obejrzeć na łamach BOKSER.ORG!CURTIS STEVENS Z NOWYM TRENEREM

Wiemy już od jakiegoś czasu, że Curtis Stevens (27-5, 20 KO) wystąpi 7 maja na wyczekiwanej gali "Khanelo" w Las Vegas, gdzie zmierzy się z Patrickiem Teixeirą (26-0, 22 KO). Teraz dowiadujemy się, że do tego startu poprowadzi go ceniony szkoleniowiec John David Jackson. Pojedynek pokaże stacja HBO.
GRAFKA O WALCE Z GARGULĄ: TO BYŁABY PRAWDZIWA WOJNA

- Zarówno on i ja lubimy się bić. Mamy mocno ofensywne style, a to zwiastowałoby tylko jedno, prawdziwą ringową wojnę. Jestem jak najbardziej zainteresowany taką walką, potrzebowałbym tylko odpowiedniego czasu na solidne przygotowania - mówi Bartłomiej Grafka (17-20-2, 8 KO) zapytany o ewentualną potyczkę z Tomaszem Gargulą (18-1-1, 5 KO).
PRZYPOMNI O SOBIE 40-LETNI ASIKAINEN

Niektórym ciężko jest pożegnać się z ringiem, a kiedy nawet już to zrobią, potem często wracają. Niedawno Piotr Wilczewski dał się namówić na występ podczas gali PBN, lecz wypadł mu rywal, a na innego już nie było pomysłu. Teraz z kolei wraca Amin Asikainen (28-4, 19 KO), którego karierę zatrzymał właśnie dzierżoniowski "Wilk".


JOSHUA-MARTIN: CHISORA STAWIA NA SWOJEGO RODAKA

Sobotnia potyczka Anthony'ego Joshuy (15-0, 15 KO) z Charlesem Martinem (23-0-1, 21 KO) wzbudza wielkie emocje. Niektórzy upatrują w tym starciu początku nowej ery w wadze ciężkiej, inni zaś wskazują na zbyt duży pośpiech w prowadzeniu Anglika i za małe doświadczenie. Niedoszły rywal mistrza olimpijskiego - Dereck Chisora (25-5, 17 KO), stawia mimo wszystko na swojego rodaka.


BLOODWORTH O ADAMKU I SZPILCE

- Gdyby Tomek był w takiej formie jak teraz, wygrałby ze Szpilką. Ale przy tym nie chcę nic ujmować Arturowi, tego dnia po prostu był lepszy - mówił tuż przed starciem Tomka Adamka z Erikiem Moliną trenujący od kilku lat "Górala" Roger Bloodworth. Przy okazji zapytaliśmy również o szanse Artura Szpilki (20-2, 15 KO) na podbój wagi ciężkiej. Oto co powiedział nam Bloodworth.