CIEKAWY TEST DLA KOSELI

Starcie gigantów podczas gali EbroGym Fight Night w Tczewie, zaplanowanej na 16 kwietnia. Przypomnijmy, że bezpośrednią transmisję z tego wydarzenia będziecie mogli obejrzeć na łamach BOKSER.ORG!

Po czterech łatwiejszych walkach niepokonany dwumetrowy olbrzym, ważący blisko 120 kilogramów Krzysztof Kosela (4-0, 3 KO), stoczy pierwszą naprawdę poważną i prawdopodobnie trudną potyczkę. Jego rywalem będzie dysponujący bardzo zbliżonymi warunkami fizycznymi Maksym Pedyura (14-9-1, 12 KO). Pojedynek zakontraktowano na sześć rund.

Doświadczony Ukrainiec boksował z europejską czołówką wagi ciężkiej, ulegając takim sławom jak Kubrat Pulew czy Juan Carlos Gomez na punkty. To również on zakończył karierę uważanego swego czasu za poważnego prospekta Mario Preskara. W końcówce ósmego starcia dwukrotnie rzucił niepokonanego Chorwata na deski, co dało mu tylko remis. Preskar jednak znalazł się potem w ciężkim stanie w szpitalu i był zmuszony zawiesić rękawice na kołku.

Co prawda Pedyura przegrał sześć ostatnich potyczek, lecz dla rozpoczynającego dopiero na poważnie karierę zawodową Polaka i tak powinien być bardzo poważną przeszkodą.

Kosela w ostatnim czasie sparował z Łukaszem Rusiewiczem. Wcześniej pomagał w przygotowaniach Marcinowi Rekowskiemu, gdy ten trenował do starcia z Wawrzykiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: adambw
Data: 06-04-2016 18:32:08 
ale to nie jest wnuczek tego Koseli z filmu zrobmy sobie wnuka....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.