Archiwum wiadomości z dnia: 2016-03-16

 
JAMES DeGALE: MEDINA Z LEPSZYMI RYWALAMI RACZEJ PRZEGRYWAŁ

Już w zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o ważnej dla układu sił w kategorii super średniej gali, która odbędzie się 30 kwietnia i zostanie pokazana na antenie stacji Showtime. Zasiadający na tronie federacji WBA Badou Jack (20-1-1, 12 KO) zmierzy się z Lucianem Bute (32-3, 25 KO), zaś mistrz IBF - James DeGale (22-1, 14 KO), powalczy z Rogelio Mediną (36-6, 30 KO).
MISTRZ OLIMPIJSKI Z LONDYNU BEZ KWALIFIKACJI W BUENOS AIRES

W Buenos Aires od 11 marca trwa turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, w którym rywalizują zawodniczki i zawodnicy z obu Ameryk. Mimo iż zawody nie weszły jeszcze w fazę decydującą o rozdzieleniu olimpijskich paszportów, z turniejem pożegnali się m.in. aktualny mistrz olimpijski z Londynu Robeisy Ramirez (56 kg) oraz mistrzyni świata z Jeju City, Atheyna Bylon (75 kg).


CULCAY BRONI SIĘ 9 KWIETNIA

Jeszcze do niedawna Jack Culcay (21-1, 10 KO) był łączony z wieczorem Pulew vs Chisora, tymczasem wystąpi na osobnej gali 9 kwietnia w Poczdamie, gdzie przystąpi do drugiej obrony tytułu mistrza świata kategorii junior średniej federacji WBA w wersji tymczasowej.PAC-BRADLEY 3. ROACH: TIM NIGDY NIE BĘDZIE MAYWEATHEREM

Niespełna miesiąc dzieli nas od pożegnalnej walki jednego z najbardziej utytułowanych pięściarzy w historii. 9 kwietnia na gali HBO PPV w Las Vegas Manny Pacquiao (57-6-2, 38 KO) po raz trzeci zaboksuje z Timothym Bradleyem (33-1-1, 13 KO). - On nie jest Mayweatherem. Różnica jest jak między dniem a nocą - twierdzi trener Filipińczyka Freddie Roach.