Archiwum wiadomości z dnia: 2015-04-04

 


RUDDOCK CELUJE W MISTRZOSTWO KANADY

Donovan Ruddock (39-5-1, 30 KO) zapowiada, że zwycięstwo nad Raymondem Olubowale (10-7-1, 7 KO) to dopiero początek jego drogi powrotnej na szczyt - przynajmniej krajowy. 51-letni pięściarz trenuje już do kolejnej walki i ma nadzieję, że niebawem sięgnie po mistrzostwo Kanady w wadze ciężkiej.


ADONIS STEVENSON WCIĄŻ SUPERMANEM

Dzisiejszy występ w Pepsi Coliseum w Quebec City był dla Adonisa Stevensona (26-1, 21 KO) już piątą obroną tytułu mistrza świata wagi półciężkiej według federacji WBC. Naprzeciw niego stanął Sakio Bika (32-7-3, 21 KO), dawny champion niższej kategorii.
ŁATWA ROBOTA JOSHUY

To po prostu musiało się tak skończyć. Powracający po niegroźnym urazie Anthony Joshua (11-0, 11 KO) przejechał po Jasonie Gavernie (26-20-4, 11 KO) niczym walec i tym samym zrobił sobie rozgrzewkę przed majowym starciem z Kevinem Johnsonem.

ULLI WEGNER: MASTERNAK ZOSTANIE MISTRZEM ŚWIATA

12 czerwca w USA ma dojść do pojedynku Marco Hucka z Krzysztofem Głowackim. Niemiec do walki z "Główką" przystąpi już bez wsparcia swojego wieloletniego szkoleniowca  Ulli Wegnera. Pomimo rozstania panowie pozostają w bardzo dobrych kontaktach i wypowiadają się o sobie z bardzo dużym szacunkiem.