Archiwum wiadomości z dnia: 2015-01-11

 


WACH I ŁASZCZYK WSPIERAJĄ WOŚP

Mariusz Wach (29-1, 16 KO) oraz Kamil Łaszczyk (19-0, 7 KO) po kilkunastu godzinach od wylądowania w New Jersey uczestniczyli w XXIII Finale WOŚP. W klubie Centrum w Passaic NJ za rękawice z ich autografami Polonia płaciła po $750. Podziękowania dla obu pięściarzy i Mariusza Kołodzieja z Global Boxing za wsparcie i pamięć.
DAVID LEMIEUX BLISKO KONTRAKTU Z DE LA HOYĄ

Kilkadziesiąt godzin temu David Lemieux (33-2, 31 KO) poinformował, że nie przedłuży wygasającego kontraktu ze stajnią GYM Promotions i od tego momentu jest wolnym zawodnikiem. Niemal natychmiast zareagowali przedstawiciele grupy Roc Nation Sports, ale okazuje się, że kanadyjskiemu bombardierowi wagi średniej znacznie bliżej do konkurencyjnej Golden Boy Promotions.ROACH CHCE ZROBIĆ COTTO I PACQUIAO ODDZIELNE OBOZY

W pierwszy weekend maja może dojść teoretycznie do jednej z dwóch mega walk. Trwają bowiem długie i trudne negocjacje odnośnie starcia Floyd Mayweather Jr (47-0, 26 KO) vs Manny Pacquiao (57-5-2, 38 KO) oraz Miguel Cotto (39-4, 32 KO) vs Saul Alvarez (44-1-1, 31 KO). Na pewno jednak nie dojdzie jednego dnia do konfrontacji dwóch wielkich stacji telewizyjnych, ponieważ trenujący Cotto i Pacquiao sławny Freddie Roach zapowiedział, że nie ma zamiaru godzić obowiązków pomiędzy nimi oboma.CO ZROBI KLICZKO, CZYLI KTO KOLEJNYM RYWALEM I GDZIE?

Jak wiadomo wykupienie udziałów Gary Shaw Productions przez Roc Nation Sports spowodowało impas w negocjacjach w sprawie walki Władimira Kliczki (63-3, 53 KO) z Bryantem Jenningsem (19-0, 10 KO). Ukraiński champion federacji WBO/WBA/IBF wagi ciężkiej ma nadzieję, iż uda się uratować tę datę oraz przeciwnika, ale są robione już przymiarki do opcji zapasowych.