KHAN: JAK NIE MAYWEATHER, TO PACQUIAO

Amir Khan (30-3, 19 KO) ma nadzieję, że skorzysta, jeżeli nie dojdzie do walki Mayweather-Pacquiao. Brytyjczyk od dawna nalega na starcie z Amerykaninem, a gdyby nie udało się do niego doprowadzić, chętnie stanie w ringu naprzeciwko Filipińczyka.

- Floyd zmierzy się w tym roku ze mną albo z Mannym. Wie, że nasza walka wygenerowałaby duże pieniądze. Nie będę jednak nalegać ani za bardzo się tym wszystkim przejmować. Prawda jest taka, że oprócz nas Floyd nie ma już nikogo innego, żadnego godnego rywala. Chyba że zdecydowałby się na rewanże. Jeżeli nie zaboksuje ani ze mną, ani z Pacquiao, może to ja spotkam się z Mannym. To byłaby ogromna walka. Mieliśmy tego samego trenera, sparowaliśmy ze sobą, ale moglibyśmy odłożyć naszą przyjaźń na bok. To tylko sport, nie szlibyśmy przecież na wojnę - mówi pięściarz z Boltonu.

Brytyjczyk dodaje, że starcie ze znanym z filantropii Filipińczykiem mogłoby mieć również dodatkowy wymiar.

- Być może udałoby się nam zrobić coś dla dobra ogółu. Obaj pomagamy ludziom poza ringiem, gdybyśmy się więc zmierzyli, moglibyśmy na przykład przekazać część pieniędzy na cele dobroczynne - stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KnockKnock
Data: 11-01-2015 11:07:12 


"Nie będę jednak nalegać ani za bardzo się tym wszystkim przejmować"

powiedzial nalegając wraznie przejęty Amir Khan......


 Autor komentarza: Rollins
Data: 11-01-2015 11:25:22 
Khan z Mannym to byłaby świetna walka.
Stawiałbym na Pacquiao.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 11-01-2015 12:25:55 
Ciekawie zapowiada się ten 2015 rok !
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 11-01-2015 13:13:11 
Manny by go znokautował. Khan przez całą walkę by uciekał i nie byłoby tego szybkiego pykania tak jak to robił z Collazo czy Alexandrem. W walce z Mannym czułby respekt do Filipińczyka i jego siły uderzenia.
 Autor komentarza: gemba
Data: 11-01-2015 14:04:54 
khan daj spokój temu floydowi on teraz skupia ,się na walce z paqiao,a nie będzie sobie zawracał głowy takim bumem jak ty.bo w porównaniu do paqiao jesteś bumem,twoja walka z paqiao to soczyste ko na twojej szklance.dobrze wie że nie ma szans ani z jednym ani z drugim, chodzi mu tylko i wyłącznie o największą wypłatę w karierze.i do tego nie piastujesz żadnego z czterech tytułów.koniec pieśni
 Autor komentarza: Rollins
Data: 11-01-2015 14:36:38 
gemba
Z tego twojego całego postu jedyne rozsądne sowa to "koniec pieśni".
 Autor komentarza: StasioKolasa
Data: 12-01-2015 02:35:37 
Khan może byłby zdolny do punktowania Pacquaio,ale koniec końców zostałby raczej znokautowany.Szans jednak bym mu nie odbierał na niespodziankę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.