Archiwum wiadomości z dnia: 2014-10-14

 


IZU UGONOH POZNAŁ CZWARTKOWEGO RYWALA

Nowozelandczyk Junior Maletino Iakopo (2-14-2, 1 KO) będzie rywalem Izuagbe Ugonoha (9-0, 7 KO), który podczas czwartkowej gali w Auckland wróci na ring po przeszło półtorarocznej przerwie. Początkowo polski pięściarz miał boksować z Williamem Quarrie'em, lecz ten wycofał się z pojedynku.MATEUSZ POLSKI: BYŁA WOJNA!

Mateusz Polski udanie zrewanżował się Dawidowi Michelusowi za porażkę w seniorskich mistrzostwach Polski i wygrał jednogłośnie finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Sokółce. Na bardzo ciekawym blogu trenera Tomasza Różańskiego opisał swoje doświadczenia związane z walką o złoty medal.

EMANUEL AUGUSTUS WALCZY O ŻYCIE

Emanuel Augustus (38-34-6, 20 KO) przez lata należał do czołówki wagi lekkiej, bo choć miał wiele porażek na koncie, to przy tym również wiele cennych zwycięstw oraz potyczek kandydujących do miana walki roku. Tym bardziej przykre są informacja napływające zza oceanu.

AGUILERA SPARINGPARTNEREM SZPILKI

Miał być Maurice Harris (26-19-2, 11 KO), ale okazało się, że siedzi w więzieniu. Potem w grę wchodził Tor Hammer (21-3, 14 KO), lecz ten zawiesił w międzyczasie rękawice na kołku. Trzecia opcja już się udała i Nagy Aguilera (19-9, 13 KO) znów będzie sparingpartnerem Artura Szpilki (16-1, 12 KO).


GARCIA: NIE WYBIERAM RYWALI, JA ICH NOKAUTUJĘ

Jak wiadomo po kilku tygodniach żmudnych negocjacji obozy Wiktora Postoła (26-0, 11 KO) oraz Danny'ego Garcii (29-0, 17 KO) doszły do porozumienia. Champion kategorii junior półśredniej według federacji WBA i WBC przyznaje jednak, że Ukrainiec nie był na jego radarze. Musi jednak się z nim spotkać o ile nie chce stracić pasa w wersji WBC.


MATEUSZ POLSKI: CZEKAŁEM NA TEN REWANŻ

- Bardzo chciałem zrewanżować się Dawidowi Michelusowi, czekałem na ten finał - mówi Mateusz Polski, który zdobył w Sokółce złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w wadze lekkiej (-60 kg). Obaj będą występowali w Rafako Hussars Poland w zawodowej lidze WSB.


PIOTR WILCZEWSKI O WALCE KOSTECKI vs SOŁDRA

Andrzej Sołdra (10-1-1, 5 KO) powrócił pod skrzydła Piotra Wilczewskiego i właśnie z nim w narożniku wystąpi 8 listopada podczas gali Polsat Boxing Night. Ale zadanie będzie miał bardzo trudne, bowiem w umówionym limicie naprzeciw niego wyjdzie faworyzowany Dawid Kostecki (39-1, 25 KO). Co o wspólnych treningach oraz samej konfrontacji myśli szkoleniowiec z Dzierżoniowa? Zapraszamy do naszej rozmowy.
PAUL WILLIAMS WCIĄŻ TRENUJE BOKS

Poważny wypadek drogowy sprzed dwóch lat, w wyniku którego Paul Williams został sparaliżowany od pasa w dół i przykuty do wózka inwalidzkiego, nie podłamał zawsze uśmiechniętego, pozytywnie nastawionego do życia "Punishera". Były mistrz świata w wadze półśredniej cały czas próbuje żyć pełnią życia i co więcej, wciąż trenuje boks.