MICHAŁ CIEŚLAK POZNAŁ RYWALA

Łukasz Furman, Informacja własna

2014-10-14

Michał Cieślak (7-0, 3 KO) nie zwalnia tempa. Nasz prospekt kategorii junior ciężkiej poznał w końcu nazwisko rywala, z którym skrzyżuje rękawice w następną sobotę podczas gali w Ełku.

Plany były ambitne, lecz mało kto chce rywalizować z bombardierem z Radomia. Ostatecznie skończyło się na czarnoskórym Francuzie. Tak oto naprzeciw Michała stanie notujący serię pięciu kolejnych wygranych Antoine Boya (6-6-1, 1 KO).

Ich starcie będzie walką wieczoru, który - przypomnijmy, odbędzie się już 25 października. Pojedynek zakontraktowano na 8 rund.

- Michał już z Abdoulem pokazał, że spokojnie może boksować na dłuższym dystansie. Obecnie znajduje się w naprawdę wysokiej formie i czekamy na kolejny dobry występ w jego wykonaniu - powiedział prowadzący na co dzień Cieślaka trener Adam Jabłoński.

MICHAŁ CIEŚLAK: SERWIS SPECJALNY

Zawodnik ze swoim sztabem w środę uda się na sparingi do Warszawy, a już dzień później przeniesie się do Bydgoszczy. Tam będzie na niego czekało kilku sparingpartnerów, w tym między innymi jego zeszłoroczny rywal, Łukasz Rusiewicz. Wspólnie stoczą dwa, może trzy sparingi.