Archiwum wiadomości z dnia: 2021-11-19

 

NA ŻYWO OD 23:00: WAŻENIE PRZED GALĄ CRAWFORD vs PORTER W LAS VEGAS

Jutro wielki dzień amerykańskiego boksu w Las Vegas. Mistrz świata WBO wagi półśredniej, Terence Crawford (37-0, 28 KO) zmierzy się z byłym czempionem Shawnem Porterem (31-3-1, 17 KO). Zapraszamy na ceremonię ważenia przed tą arcyciekawą galą, podczas której zobaczymy także m.in. pojedynki Esquiva Falcao vs Patrice Volny i Żanibek Alimchanuli vs Hassan N'Dam N'Jikam.
LIAM WILLIAMS KONTUZJOWANY, WYPADA Z WALKI Z EUBANKIEM

Chris Eubank Jr (31-2, 23 KO) miał się zmierzyć 11 grudnia w Cardiff z Liamem Williamsem (23-3-1, 18 KO) i ten pojedynek zapowiadał się pasjonująco, tym bardziej, że napięcie między Brytyjczykami rosło z dnia na dzień. Niestety do tej walki w tym roku nie dojdzie, gdyż Williams zgłosił kontuzję i starcie zawodników czołówki światowej wagi średniej powinno zostać niedługo oficjalnie odwołane.
WHYTE NIE USTĘPUJE: 'FURY MUSI ZE MNĄ WALCZYĆ'

Federacja WBC nie nakazała w tym tygodniu pojedynku Dilliana Whyte'a (28-2, 19 KO) z mistrzem świata WBC w wadze ciężkiej Tysonem Furym (31-0-1, 22 KO), jednak Whyte widzi całą sytuację inaczej. Federacja wskazała na to, że w sądzie wciąż toczy się sprawa przeciwko niej, którą wytoczył Whyte. Brytyjczyk pomija ten wątek i twierdzi, że Fury musi z nim walczyć.KBN 19: ZNAMY WSZYSTKICH RYWALI POLAKÓW

Znamy już pełną kartę walk gali Knockout Boxing Night 19, która odbędzie się 27 listopada w Ostrołęce. W walce wieczoru zobaczymy opisywane przez nas wczoraj starcie Przemysław Zyśk vs Juan Ruiz w wadze junior średniej. A z kim zmierzą się pozostali polscy zawodnicy?


CRAWFORD: CANELO JEST DZIŚ NUMEREM JEDEN NA ŚWIECIE

Mistrz świata WBO wagi półśredniej, Terence Crawford (37-0, 28 KO) zmierzy się jutro z byłym mistrzem Shawnem Porterem (31-3-1, 17 KO). Według Crawforda jutrzejszy pojedynek będzie kolejnym etapem rywalizacji z niekwestionowanym mistrzem świata wagi super średniej - Saulem Alvarezem (57-1-2, 39 KO) - o miano najlepszego boksera na świecie bez podziału na kategorie. W tej chwili Crawford widzi Canelo jako numer jeden.