LIAM WILLIAMS KONTUZJOWANY, WYPADA Z WALKI Z EUBANKIEM

Redakcja, Mike Coppinger

2021-11-19

Chris Eubank Jr (31-2, 23 KO) miał się zmierzyć 11 grudnia w Cardiff z Liamem Williamsem (23-3-1, 18 KO) i ten pojedynek zapowiadał się pasjonująco, tym bardziej, że napięcie między Brytyjczykami rosło z dnia na dzień. Niestety do tej walki w tym roku nie dojdzie, gdyż Williams zgłosił kontuzję i starcie zawodników czołówki światowej wagi średniej powinno zostać niedługo oficjalnie odwołane. 

Nie wiadomo jeszcze, jakiej dokładnie kontuzji doznał Walijczyk, ale informacja o niej pochodzi z wiarygodnego źródła, jakim jest uznany amerykański dziennikarz Mike Coppinger. Odwołanie walki Eubank Jr vs Williams mocno zaboli nie tylko zawodników, kibiców i promotorów, ale także telewizję Sky Sports, która intensywnie promowała konfrontację w Cardiff, a przecież w lecie tego roku z ww. telewizją rozstała się potężna grupa Matchroom, mocno zmieniając sytuację na rynku brytyjskim.

Kto zastąpi Williamsa w walce z Eubankiem i czy w ogóle Eubank wejdzie w grudniu do ringu? Na te informacje musimy jeszcze poczekać, na razie przypomnijmy, że 11 grudnia w stolicy Walii na karcie znalazła się także m.in. konfrontacja Claressa Shields vs Ema Kozin o należące do Amerykanki pasy mistrzowskie wagi średniej.