TRENER CRAWFORDA: JESTEŚMY GOTOWI NA NOKAUT, LUDZIE BĘDĄ W SZOKU

Redakcja, Boxingscene

2021-11-19

Trener mistrza świata WBO wagi półśredniej Terence'a Crawforda (37-0, 28 KO) - Brian McIntyre - twierdzi, że jego podopieczny jest gotowy na zwycięstwo przez nokaut w jutrzejszym pojedynku w Las Vegas z byłym czempionem Shawnem Porterem (31-3-1, 17 KO), którego nikt nie zdołał jeszcze pokonać przed czasem.

WSZYSTKO O WIELKIEJ WALCE CRAWFORD vs PORTER >>>

- Każdy, kto siedzi w boksie, dobrze wie, że przed walką z takim zawodnikiem jak Shawn Porter trenuje się jeszcze ciężej niż zwykle. Porter mówi, że wygra przez nokaut i że ma na to pomysł, ale sam w to nie wierzy. Nie bez powodu Terence nigdy nie przegrał przed czasem - powiedział McIntyre.

- Jeżeli Terence znokautuje Shawna, waga półśrednia będzie w szoku. To będzie dla ludzi szok. My jesteśmy gotowi... Gotowi na zwycięstwo przez nokaut. Musimy być dodatkowo skoncentrowani i jesteśmy. Ringowa inteligencja Terence'a będzie dla Portera zbyt duża. On nie będzie w stanie tego złamać. To zrobi różnicę. Myślę, że jeśli "Bud" zrobi wszystko w odpowiedni sposób, to nokaut przyjdzie - dodał "Bomac".

Przypomnijmy, że "Bud" - związany z grupą Top Rank i telewizją ESPN - znokautował w swoim ostatnim występie Kella Brooka w listopadzie zeszłego roku na gali w Las Vegas. Natomiast Porter - związany z Alem Haymonem i jego projektem PBC - stoczył swój ostatni pojedynek w sierpniu zeszłego roku, wygrywając jednogłośnie na punkty z Sebastianem Formellą i powracając po niejednogłośnej porażce w unifikacyjnym starciu z mistrzem IBF Errolem Spence'em Juniorem we wrześniu 2019 roku. "Showtime" stracił wówczas pas WBC.