KBN 19: ZNAMY WSZYSTKICH RYWALI POLAKÓW

Redakcja, KnockOut Boxing Promotions

2021-11-19

Znamy już pełną kartę walk gali Knockout Boxing Night 19, która odbędzie się 27 listopada w Ostrołęce. W walce wieczoru zobaczymy opisywane przez nas wczoraj starcie Przemysław Zyśk vs Juan Ruiz w wadze junior średniej. A z kim zmierzą się pozostali polscy zawodnicy?

KBN 19: NOWY, MOCNY RYWAL DLA ZYŚKA NA 27 LISTOPADA >>>

Były pretendent do mistrzostwa świata w wadze średniej i były mistrz Europy, Kamil Szeremeta (21-2, 5 KO) wraca po czerwcowej porażce przed czasem z Jaime Munguią w USA. Na gali w Ostrołęce rywalem Szeremety będzie Francuz Nizar Trimech (9-2, 4 KO), który w tym roku walczył dwukrotnie: najpierw przegrał w sierpniu jednogłośnie na punkty z Ronnym Landaetą, a następnie pokonał we wrześniu przed czasem Sladjana Dragisicia. 

27 listopada do ringu wejdzie również obecny numer jeden polskiej wagi półciężkiej, Paweł Stępień (15-0-1, 12 KO), który w ostatnich miesiącach borykał się z kontuzjami. Za osiem dni zmierzy się z Argentyńczykiem Hernanem Davidem Perezem (8-4, 3 KO), który w rankingu Boxrec zajmuje 71. miejsce w wadze super średniej. Ostatnio walczył na dużej sierpniowej gali w Dubaju i przegrał przed czasem z Anthonym Simsem Juniorem.

Na koniec przedstawmy rywala mocno bijącego Rafała Wołczeckiego (3-0, 2 KO), który także wystąpi na ostrołęckiej gali. Wrocławianin skrzyżuje rękawice z Ukraińcem Olegiem Lebedenskim (3-1, 1 KO).