Archiwum wiadomości z dnia: 2021-03-03

 

VLOG RSC: MISMATCH, WERYFIKACJA CHIŃCZYKA, DWAJ PROSPEKCI

Andrzej Pastuszek i nowy odcinek jego Vloga RSC. Autor skomentował sobotni mismatch, czyli pojedynek wielkiego Saula Alvareza (55-1-2, 37 KO) ze słabiutkim Avni Yildirimem (21-3, 12 KO) o mistrzostwo świata wagi super średniej, pochylił się nad zweryfikowanym kilka dni temu Zhangem Zhilei (22-0-1, 17 KO). Możecie również wysłuchać ocenę dwóch ciekawych prospektów - Jareda Andersona (8-0, 8 KO) oraz Edgara Berlangi (16-0, 16 KO). Obaj panowie nie przepadają za walkami, które trwają więcej niż jedną rundę.POJEDYNEK DERECKA CHISORY Z JOSEPHEM PARKEREM 1 MAJA?

Walka Derecka Chisory (32-10, 23 KO) z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej Josephem Parkerem (28-2, 21 KO) może się odbyć 1 maja, tak przynajmniej wynika z doniesień brytyjskich dziennikarzy, którzy dokonali wyliczeń na podstawie słów menadżera Parkera, Davida Higginsa. O tym, czy do walki dojdzie w maju, zadecydują prawdopodobnie najbliższe dwie doby.PRZEDSTAWICIELE AIBA Z WIZYTĄ W KIELCACH

Wielkimi krokami zbliżają się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata (Youth) w Kielcach. Do stolicy Województwa Świętokrzyskiego przyjechała komisja z AIBA, aby ocenić stan przygotowań do turnieju mistrzowskiego. Polski Związek Bokserski i Komitet Organizacyjny wyrazili gotowość do przeprowadzenia imprezy, jakiej jeszcze nie było w naszym kraju.