PRZEDSTAWICIELE AIBA Z WIZYTĄ W KIELCACH

Wielkimi krokami zbliżają się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata (Youth) w Kielcach. Do stolicy Województwa Świętokrzyskiego przyjechała komisja z AIBA, aby ocenić stan przygotowań do turnieju mistrzowskiego. Polski Związek Bokserski i Komitet Organizacyjny wyrazili gotowość do przeprowadzenia imprezy, jakiej jeszcze nie było w naszym kraju.

Przedstawiciele AIBA - Dragoljub Radović, Anastazja Dlala i Uliana Mażuga, szczegółowo omawiali wszelkie kwestie organizacyjno-sportowe, między innymi w władzami PZB – prezesem Grzegorzem Nowaczkiem i wiceprezesem Maciejem Demelem. Spotkali się również z marszałkiem i wicemarszałkiem Województwa Świętokrzyskiego Andrzejem Bętkowskim i Markiem Bogusławskim.

W Kielcach odbyła się prezentacja hali sportowej i kilku hoteli, w których będą mieszkały poszczególne reprezentacje narodowe i sędziowie. Mnóstwo uwagi zwrócono na kwestie dotyczące i zdrowia i bezpieczeństwa. To priorytet w czasie pandemii koronawirusa. O tych zagadnieniach opowiadał menadżer ds. Covid-19. Ważnym punktem spotkania był transport uczestników w czasie Młodzieżowych Mistrzostw Świata.

Polska po raz pierwszy jest organizatorem zawodów takiej rangi. Turniej w Kielcach odbędzie się od 10 do 24 kwietnia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.