AUSTIN TROUT CHĘTNY NA STARCIE Z BRONEREM

Austin Trout (33-5-1, 18 KO) w ostatnich dwóch walkach wystąpił w wadze półśredniej - z kilogramową tolerancją. Wie już z czym się je zbijanie do tak niskiej kategorii i teraz chętnie zmierzy się w tym limicie z Adrienem Bronerem (34-4-1, 24 KO).

"The Problem" wciąż okłamuje sam siebie, że może zejść nawet do dywizji lekkiej, tymczasem ostatnio nie był w stanie zbić nawet do junior półśredniej i na kilka dni przed walką z Jovanie Santiago zmieniono zapis w kontrakcie na wagę półśrednią. Na granicy 66,7 chętnie skrzyżuje z nim rękawice właśnie "No Doubt", w przeszłości champion WBA wagi junior średniej.

- Liczę na duże walki, jak na przykład z Bronerem. On wrócił po dwuletniej przerwie, wygrał, czemu więc nie miałby teraz spotkać się ze mną i udowodnić, że wrócił na dobre? Ja już dwa razy schodziłem do kategorii półśredniej, więc to nie byłby dla mnie problem. Na pewno byłbym czymś takim zainteresowany - nie ukrywa Trout.

Broner narzekał trochę na przerwę i ringową rdzę, zapowiadając, że do końca roku chciałby stoczyć jeszcze dwie walki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 03-03-2021 19:30:35 
Jak mu Broner zacznie rapować,to Trout ze śmiechu padnie.Myślę,że łatwa walka dla Austina,w sumie obaj po swoim szczycie,ale Trout wygląda sensowniej w ringu.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 03-03-2021 20:38:09 
Ten Pstrąg już dawno się przeterminował i teraz walczy z journeymanami. Co prawda łeb ma jeszcze twardy i dla Bronera nie byłby to spacerek.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 04-03-2021 14:50:03 
Mysle, ze Trout wygralby ta walke. Oczywiscie nie wiem co by tam znowu widzieli sędziowie. Ale Broner wiekszosc kariery bazowal na fizycznosci - sila fizyczna, cios, szybkosc rąk - w welter jak juz nie ma zadnej przewagi (a Trout wywodzi sie z jeszcze wyzszej wagi) to nie wyglada juz za ciekawie (w sumie ostatnio przegral nawet z typem z nizszej wagi xd).
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 05-03-2021 19:10:34 
Przypomnijcie mi tylko, z kim w ogóle wygrał Broner?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.