NIE BUDAPESZT TYLKO PARYŻ! KWALIFIKACJE OLIMPIJSKIE WE FRANCJI

Nie Budapeszt, o czym pisaliśmy dwa dni temu, a Paryż! W stolicy Francji zostaną dokończone kwalifikacje olimpijskie do turnieju bokserskiego.

W poniedziałek gruchnęła informacja o przeniesieniu eliminacji z Londynu do Budapesztu. Węgierska Federacja Bokserska zarezerwowała obiekty i hotele, więc choć nie było oficjalnego potwierdzenia, jeszcze kilkadziesiąt godzin temu wydawało się jasne, że to Węgrzy zorganizują zawody. Dlatego też różne media - w tym my, podchwyciły informacje o zawodach w Budapeszcie. Ale to już nieaktualne...

Dziś potwierdzono, że ostatni turniej kwalifikacyjny odbędzie się w dniach od 4 do 8 czerwca w Paryżu.

Wcześniej informowaliśmy, że ostatni turniej eliminacyjny został odwołany i zamiast niego zawodnicy zdobędą przepustkę olimpijską z rankingu. Więcej pisaliśmy i tłumaczyliśmy TUTAJ. Tak więc kwalifikacje w Paryżu będą ostatnią szansą wywalczeniu biletu do Tokio na ringu.

Zeszłoroczne kwalifikacje w Londynie zostały przerwane w marcu przez pandemię. Turniej w Paryżu będzie dokończeniem tamtej imprezy, więc zostaną utrzymane wyniki walk oraz drabinka. A to oznacza, że Damian Durkacz (-63kg) jest już o jedną wygraną od  igrzysk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.