PROMOTOR FURY'EGO O WALCE Z JOSHUĄ: NIE MA JUŻ KWESTII SPORNYCH

Kiedy Eddie Hearn - promotor Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO), zapowiadał iż wszystko jest już na ostatniej prostej, Bob Arum - promotor Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), studził euforię kibiców. Ale dziś już nawet Arum przyznaje, że walka o pełną dominację w wadze ciężkiej jest już praktycznie zaklepana.

- We wszystkich punktach spornych osiągnęliśmy porozumienie. Nie ma już żadnych przeszkód ani problemów do rozwiązania. Obecnie jesteśmy w trakcie podpisywania umów i wkrótce nastąpi oficjalne ogłoszenie walki. Tak to przynajmniej wygląda z mojej perspektywy. Nie widzę już żadnych przeszkód - stwierdził szef stajni Top Rank, drugi obok Franka Warrena promotor Fury'ego.

Wcześniej spekulowano, że pojedynek odbędzie się w czerwcu na Bliskim Wschodzie. Być może więc niedługo usłyszymy potwierdzenie tych informacji. Przypomnijmy, że Joshua wniesie do ringu pasy IBF, WBA i WBO, natomiast Fury tytuł WBC. Obie strony zgodziły się na dwie walki. W pierwszej wszystkie zyski zostaną podzielone po równo, natomiast w rewanżu w stosunku 60 do 40 na korzyść zwycięzcy pierwszej potyczki.

"Król Cyganów" pauzuje już od roku, gdy zrzucił z tronu WBC Deontaya Wildera (TKO 7). AJ w grudniu znokautował w dziesiątej rundzie Kubrata Pulewa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.