Archiwum wiadomości z dnia: 2020-11-25

 


LAURA GRZYB: DOŚWIADCZENIE TO JEDEN Z ATUTÓW NOWEGO TRENERA

- Praca z trenerem Piotrem Wilczewskim będzie dla mnie z wielką korzyścią. Doświadczenie aż bije od niego na odległość  mówi Laura Grzyb (4-0, 3 KO), która pod wodzą nowego szkoleniowca zadebiutuje 18 grudnia na gali Tymex Boxing Night 15. Pięściarka Tymex Boxing Promotion zmierzy się z pochodzącą z Dominikany Enerolisą De Leon (6-3-2, 2 KO). Transmisja w TVP Sport.


BEZ CENZURY #6: POSZUFLADKOWANI

Środowy wieczór, a więc czas na kolejny odcinek cyklu Bez Cenzury. O czym przeczytacie dziś? Po pierwsze: wielka gala Joshua vs Pulew i szanse Polaków na powrót do kraju w glorii i chwale, po drugie, Canelo Alvarez vs Callum Smith, czy aby na pewno to walka na szczycie kategorii super średniej? Do tego kilka słów o Alenie Babiciu oraz Aresenie Goulamirianie, a zatem mistrzu świata, który nikogo nie interesuje. Jedziemy!


KRZYSZTOF KOSEDOWSKI O STANIE POLSKIEGO BOKSU

Krzysztof Kosedowski nigdy nie gryzie się w język i właśnie dlatego jego opinie są tak lubiane przez kibiców. Tym bardziej, że dziś możemy tylko pomarzyć o medalach, jakie zdobywał pan Krzysztof. Po sobotniej gali w Gniewie porozmawialiśmy więc z ekspertem Polsatu o stanie polskiego boksu. Zapraszamy!
ŻEGNAJ BOSKI WOJOWNIKU - BOKSERSKA WALKA DIEGO MARADONY

Zmarły dziś w wieku 60 lat Diego Maradona - jeden z najlepszych piłkarzy wszech czasów i jedyny sportowiec w historii o prawdziwie boskim statusie - był wielkim fanem boksu. Niewielu pamięta, że spróbował nawet swoich sił w słynnej swego czasu walce pokazowej. Oddając hołd legendzie, przypomnijmy ten bokserski epizod jego kariery.