YOKA vs HAMMER Z TRANSMISJĄ W ESPN+

Redakcja, badlefthook.com

2020-11-25

Jak już wcześniej informowaliśmy, złoty medalista olimpijski z Rio De Janeiro Tony Yoka (8-0, 7 KO) zmierzy się z Christianem Hammerem (25-6, 15 KO), twardym Rumunem z niemieckim paszportem. Do walki dojdzie w piątek w hali H Arena, która znajduje się w mieście Nantes. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że walka będzie transmitowana również za oceanem.

TONY YOKA vs CHRISTIAN HAMMER 27 LISTOPADA W NANTES >>>

Oprócz francuskiej stacji Canal+ transmisję z wydarzenia przeprowadzi ESPN+. Co więcej, amerykański nadawca pokaże także powrót między liny Estelle Mossely-Yoki (7-0, 1 KO), która skrzyżuje rękawice w ośmiorundowym pojedynku z Pasą Malagić (15-6, 5 KO), pochodzącą z Bośni i Hercegowiny. Przekaz powinien rozpocząć się około 2.55 w nocy czasu europejskiego, dzięki czemu jest duża szansa, że kibice będą mogli zobaczyć również starcie Daniela Jacobsa (36-3, 30 KO) z Gabrielem Rosado (25-12-1, 14 KO) transmitowane przez DAZN, bez konieczności wyboru jednego z dwóch eventów.

Podczas francuskiej gali, o pas mistrzyni Francji w wadze super piórkowej zawalczą ponadto Victoire Piteau (6-1, 2 KO) i Emilie Beaugeard (1-2), imprezę rozpocznie zaś sześciorundowy pojedynek Aboubekera Bechelaghema (12-11-2) z Volkanem Gokcekiem (4-0, 2 KO).

AKTUALIZACJA: Dosłownie kilka minut temu na Boxrecu pojawiła się wzmianka, że w Nantes dojdzie też do pojedynku Ukraińca Wiktora Wychrysta (4-0, 4 KO), byłego mistrza Europy amatorów z 2017 roku, który zmierzy się z urodzonym w Częstochowie Kamilem Sokołowskim (10-19-2, 4 KO) na dystansie sześciu rund. Na tej samej gali zawalczy również Milan Prat (6-0, 3 KO), walczący w kategorii junior średniej. Informację czujnym okiem wychwycił i zamieścił na swoim koncie twitterowym Tomasz Delimat.