DEBIUT KACZMARKIEWICZA, BEDNAREK, MATYJA, WOŁCZECKI Z RYWALAMI

Konrad Kaczmarkiewicz, jeden z ciekawszych chłopaków na naszym rynku w boksie olimpijskim w wadze -91kg, rozpoczyna zawodową karierę. Debiut już 4 grudnia podczas gali KnockOut Boxing Night Extra w Łodzi.

Wczoraj podawaliśmy Wam skład dwóch najważniejszych walk. Mateusz Masternak (42-5, 28 KO) spotka się z Jose Gregorio Ulrichem (17-3, 6 KO), natomiast Fiodor Czerkaszyn (16-0, 11 KO) z Javierem Francisco Macielem (33-10, 23 KO). Teraz o pozostałych zawodnikach. Łącznie aż dziesięć walk zawodowych. Poniżej pełna rozpiska.

Mateusz Masternak (42-5, 28 KO) vs Jose Gregorio Ulrich (17-3, 6 KO)
Fiodor Czerkaszyn (16-0, 11 KO) vs Javier Francisco Maciel (33-10, 23 KO)
Marek Matyja (17-2-2, 8 KO) vs Cesar Hernan Reynoso (16-14-4, 8 KO)
Kamil Bednarek (5-0, 3 KO) vs Tomas Bezvoda (8-13, 5 KO)
Rafał Wołczecki (1-0, 1 KO) vs Rastislav Frano (6-17-2, 3 KO)
Jan Czerklewicz (3-1) vs Przemysław Binienda (2-28, 2 KO)
Kamil Gardzielik (10-0, 3 KO) vs Denis Krieger (14-12-2, 9 KO)
Bartłomiej Szczęsny (1-0) vs Artsiom Czerniakiewicz (3-28, 2 KO)
Maksim Hardzeika (8-0, 3 KO) vs (?)
Konrad Kaczmarkiewicz vs (?)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 25-11-2020 18:07:29 
Jest lepiej, niż oczekiwałem, chociaż trzech argentyńskich mniej lub bardziej porozbijanych journeymanów przyjeżdża po to, żeby przegrać i trudno oczekiwać większych emocji.
Masternak vs Ulrich:
Jak w bilansie widać, że bokser walczy po 2 razy z tymi samymi rywalami, to od razu wiadomo, że z góry idzie na journeymana. Ulrich mocno awansował w rankingach, gdy niespodziewanie wygrał (przez dyskwalifikację) z silnym fizycznie i trochę znanym za granicami Argentyny Aumadą. Potem jednak zanotował 2 porażki i rozpoczął karierę journeymana od wyjazdu do Rosji na walkę z Tiszczenką. Dla Masternaka nie będzie żadnym problemem, przy czym klasowemu cruiserowi wypadałoby wygrać z Ulrichem przed czasem.
Czerkaszyn vs Maciel:
Chyba to walka Czerkaszyna powinna być główną, bo ma najlepszego rywala. Maciel niegdyś zaliczał się do czołówki MW i nieźle zaprezentował się w pojedynku o tytuł z Pirogiem w Rosji w 2011. Potem szło mu coraz gorzej, ale poza Michelem Soro nikt go nie znokautował. Jeśli dokona tego Czerkaszyn, to będzie to jego spory sukces.
Matyja vs Reynoso:
Reynoso właściwie od początku kariery specjalnie nie błyszczał, ale z byle kim przed czasem nie przegrywał. Nawet z Callumem Smithem poległ dopiero w 6 rundzie. W 2018 odniósł życiowy sukces, pokonując solidnego Paragwajczyka Prieto, chociaż chyba dzięki wałkowi. Trzy przegrane przed czasem walki w Kanadzie świadczą jednak o tym, że Reynoso jest już rozbity. Jeśli Matyja chce się jeszcze liczyć, to musi Argentyńczyka znokautować.
Bednarek vs Bezvoda: Typowa walka na przetarcie z odpornym na ciosy Czechem.
Wołczecki vs Frano: Słowak to już ewidentny bum w wieku 42 lat. Kolejne KO1 Wołczeckiego prawdopodobne.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.