Archiwum wiadomości z dnia: 2020-09-09

 


JACKIEWICZ SIĘ NIE PODDAJE, RUSZA DO WALKI PRAWNEJ Z NIEMCAMI

Rafał Jackiewicz (51-27-2, 22 KO) się nie poddaje, choć niemiecka komisja bokserska BDB oficjalnie zmieniła werdykt walki Polaka z Rico Muellerem (26-2-1, 17 KO) po rozpatrzeniu apelacji teamu Niemca. Walkę oceniono jeszcze raz i przyznano zwycięstwo Muellerowi. Zostało już ono wpisane do portalu Boxrec i wydawało się, że sprawa jest przegrana. Tymczasem okazuje się, że zajmie się nią kancelaria prawna.
HANEY: MOIM ZDANIEM GARCIA ŁATWO POKONA CAMPBELLA

Luke Campbell (20-3, 16 KO) i Ryan Garcia (20-0, 17 KO) rywalizować będą o status obowiązkowego challengera dla Devina Haneya (24-0, 15 KO), który po dziwnej decyzji WBC został mianowany nowym mistrzem świata wagi lekkiej. Zestawienie młodości Garcii z doświadczeniem Campbella porusza wyobraźnię kibiców, Haney jednak jest przekonany, że zna już kolejnego rywala.MATEUSZ MASTERNAK: NIE MOGĘ DAĆ MABICE SIĘ ROZKRĘCIĆ

- Muszę narzucić Mabice swój styl, a wtedy ta walka może okazać się stosunkowo łatwa. Jeśli jednak dam mu się rozkręcić, może być ciężko - mówi Mateusz Masternak (41-5, 28 KO), który rozpoczął współpracę z promotorem Andrzejem Wasilewskim i 19 września w Tarnowie spotka się z Taylorem Mabiką (19-5-2, 10 KO).


CANELO IDZIE NA WOJNĘ - POZYWA DE LA HOYĘ, DAZN I GBP NA 280 MILIONÓW!

Saul Alvarez (53-1-2, 36 KO) idzie na totalną wojnę, ale nie w ringu, tylko poza nim. Najsławniejszy obecnie pięściarz świata pozywa swojego wieloletniego promotora Oscara De La Hoyę, jego grupę Golden Boy Promotions oraz platformę streamingową DAZN, z którą jakiś czas temu podpisał kontrakt, gwarantujący mu 365 milionów dolarów za jedenaście walk.