HANEY: MOIM ZDANIEM GARCIA ŁATWO POKONA CAMPBELLA

Luke Campbell (20-3, 16 KO) i Ryan Garcia (20-0, 17 KO) rywalizować będą o status obowiązkowego challengera dla Devina Haneya (24-0, 15 KO), który po dziwnej decyzji WBC został mianowany nowym mistrzem świata wagi lekkiej. Zestawienie młodości Garcii z doświadczeniem Campbella porusza wyobraźnię kibiców, Haney jednak jest przekonany, że zna już kolejnego rywala.

- Zamierzam go pobić, zabrać do bokserskiej szkoły, zranić, a na końcu znokautować - mówił kilkadziesiąt godzin temu Anglik, mistrz olimpijski sprzed ośmiu lat. Ale Haney jest przekonany, że to młodziutki Garcia wyjdzie z tej potyczki zwycięsko.

- Nie widzę w Campbellu niczego specjalnego. To dobry zawodnik, lecz z jakiegoś powodu wydaje mi się, że Ryan pobije go stosunkowo łatwo. Tak to właśnie widzę. Znam od lat Garcię, wiem na co go stać i według mnie łatwo to wygra. Zwróćcie uwagę na fakt, że Campbell jak dotąd przegrał każdą dużą walkę, nie pokonał nikogo naprawdę poważnego. Mały jak na wagę lekką Łomaczenko ranił go przez cały pojedynek - powiedział Haney.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.