Archiwum wiadomości z dnia: 2017-04-27

 


DRUGI DZIEŃ MPJ 2017 NOWA DĘBA

Kolejny dzień zmagań na ringu w Nowej Dębie. III serię walk rozpoczyna pretendujący na Mistrza Polski Juniorów kategorii -56kg, dobrze zapowiadający się Dominik Harwantowski. Prezentujemy rozkład całego dnia - 30 pojedynków.WITALIJ KLICZKO: WŁADIMIR ZNOKAUTUJE JOSHUĘ DO KOŃCA 10. RUNDY

- Widziałem z bliska przygotowania mojego brata. Nikt nie jest perfekcyjny, każdy ma swoje mocne strony, ale i wady, a słabą stroną mojego brata jest niekiedy brak koncentracji oraz skupienia. Kiedy boksował z Furym, myślami był gdzie indziej i zapłacił za to cenę, ale tym razem wszystko wygląda inaczej - mówi Witalij Kliczko, emerytowany już były mistrz świata wagi ciężkiej, który stoi przy bracie przed jego walką o uratowanie wielkiej kariery.QUIGG CHCIAŁBY LEPSZEGO Z WALKI SANTA CRUZ-MARES

Za dwa dni o tej porze wszyscy będziemy już w napięciu czekać na starcie Anthony'ego Joshuy (18-0, 18 KO) z Władimirem Kliczko (64-4, 53 KO), ale zanim w ringu pojawią się dwaj główni bohaterowie wieczoru, to na rozgrzewkę obejrzymy walkę Scotta Quigga (32-1-2, 24 KO) z Viorelem Simionem (21-1, 9 KO). 28-latek z Bury jest na tyle pewny swojego triumfu, że myślami wybiega poza pojedynek z Rumunem.

NIE ZAPOMNIJ, SKĄD TUTAJ PRZYBYŁEŚ...

- Poz ringiem Anthony jest spokojnym, miłym chłopakiem, ale już między linami zmienia się w niezłego sk...a - mówi Sean Murphy, czyli człowiek, który wynalazł dla boksu Anthony'ego Joshuę (18-0, 18 KO). Jego były podopieczny w sobotni wieczór skrzyżuje rękawice z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO) o pasy WBA/IBF wagi ciężkiej.


SIDORENKO CHCE WALCZYĆ Z BRODNICKĄ: TO CELEBRYTKA!

- Brodnicka to celebrytka, która nie najgorzej wygląda, ale za to nie najlepiej boksuje - tak Ewę Brodnicką (12-0, 2 KO) ocenia inna pięściarka występująca w stajni Tymex Boxing, Sasza Sidorenko (5-0), która bardzo chciałaby zaboksować z "Kleo" 24 czerwca podczas organizowanej przez Mateusza Borka siódmej edycji Polsat Boxing Night w Gdańsku. - To wielka i prestiżowa impreza. Bardzo chciałabym tam wystąpić - powiedziała Bokser.org Sidorenko.