SIDORENKO CHCE WALCZYĆ Z BRODNICKĄ: TO CELEBRYTKA!

- Brodnicka to celebrytka, która nie najgorzej wygląda, ale za to nie najlepiej boksuje - tak Ewę Brodnicką (12-0, 2 KO) ocenia inna pięściarka występująca w stajni Tymex Boxing, Sasza Sidorenko (5-0), która bardzo chciałaby zaboksować z "Kleo" 24 czerwca podczas organizowanej przez Mateusza Borka siódmej edycji Polsat Boxing Night w Gdańsku. - To wielka i prestiżowa impreza. Bardzo chciałabym tam wystąpić - powiedziała BOKSER.ORG Sidorenko. 

- Jestem za tym pojedynkiem! Dlaczego nie! Ewa jest w ringu bardzo przewidywalna, spięta - lubi klincz, odpychanie. Chcę udowodnić, że boks Brodnickiej nie jest wcale najlepszy, czekam tylko, kto da mi szansę pokazania tego w ringu - przekonuje pochodząca z Ukrainy Aleksandra. 

- W walce z Ewą Piątkowską, Brodnicka boksowała z bardzo wysoko założonym ochraniaczem, który uniemożliwiał trafienie jej na korpus, ten ochraniacz zasłaniał jej miejsca, gdzie można prawidłowo uderzać! Ta sytuacja powtórzyła się również w starciu o mistrzostwo Europy z Philips, wtedy też w takim walczyła, a ze sportowego punktu widzenia nie pokazała nic wielkiego - uważa.

Zapytana o galę w Gdańsku, Sidorenko zadeklarowała, że jest bardzo chętna wystąpić na tej imprezie. - Bardzo chciałabym tam boksować, Polsat Boxing Night jest wielkim widowiskiem, bardzo prestiżowym. Myślę, że nasze starcie z Brodnicką byłoby ciekawe - uważa Sidorenko. 

Brodnicka pojawiła się na undercardzie czerwcowej gali, pierw musi uporać się jednak z Irmą Adler (16-7, 8 KO) 13 maja w Częstochowie. W stawce tego pojedynku będzie pas WBO wagi super piórkowej w wersji tymczasowej. Z kolei tydzień wcześniej w Ełku Sidorenko skrzyżuje rękawice na dystansie ośmiu rund z Mirjaną Vujić (4-6, 2 KO). 

- Ten brak większych walk chciałabym odrobić właśnie w tym roku. Chciałabym walczyć o mistrzostwo świata! - kończy zawodniczka promowana przez Mariusza Grabowskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rocky80Balboa
Data: 27-04-2017 18:07:52 
Sasza lej oponiare! Jestes od niej lepsza pod każdym względem, wygląd, inteligencja i oczywiście umiejętności. Mam nadzieje, że wreszcie ktoś sprowadzi kombinatorke na ziemię
 Autor komentarza: wyksztalconycham
Data: 27-04-2017 19:57:34 
Jeśli Don Borek chce, żeby walka kobiet coś wniosła na plus do gali, a nie tylko, żeby to było świecenie tyłkiem i cyckami na ważeniu Brodnickiej to powinien jak najbardziej doprowadzić do takiej walki, bo Sasza ma ciekawy dla oka styl boksowania i jeśli Ewa nie sparaliżowałaby jej ataków klinczowaniem, to mogłaby być ciekawa walka, nie mam wątpliwości, że wygrana przez Ukrainkę, dlatego też pewnie Kleło za żadne skarby nie zgodzi się na tą rywalkę.
 Autor komentarza: michal224444444
Data: 27-04-2017 22:17:59 
Przyznam szczerze,że bardzo chciałbym obejrzeć taką walkę. Nie przepadam za osobą Pani Brodnickiej,która kreuję się na wielką gwiazdę,a tak naprawdę jak narazie to jest tak jak to powiedziała Sasza jedynie celebrytką. W walce z Ukrainką Ewa miała by bardzo małe szanse. Widok Ewy po sromotnej porażce byłby doprawdy bezcenny.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 28-04-2017 01:51:09 
powiedziało waciane dziewczę...a niech się biją i pokaże co ona warta
 Autor komentarza: bokser32125
Data: 28-04-2017 11:38:28 
Nie lubię Brodnickiej ale w tej jednej, jedynej walce byłbym za nią . Nie cierpię banderówy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.