Archiwum wiadomości z dnia: 2017-03-12

 

MAYWEATHER JR: PRAWDZIWY FACET NIE TARZA SIĘ Z DRUGIM FACETEM

- Mogę powrócić ze sportowej emerytury tylko dla jednej osoby i jest nim właśnie McGregor - mówi wspaniały Floyd Mayweather Jr (49-0, 26 KO), najwybitniejszy pięściarz świata ostatnich lat, który od półtora roku pozostaje nieaktywny. Od jakiegoś czasu mówi się jednak o jego ewentualnym starciu z największą obecnie gwiazdą MMA i mistrzem organizacji UFC, Conorem McGregorem.

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ ZIEMI NOWODWORSKIEJ

Hala NOSiR w Nowym Dworze Mazowieckim zapełni się tak jak przed rokiem kibicami boksu olimpijskiego, dopingującymi nie tylko swoich reprezentantów, ale żywiołowo reagując na poczynania przedstawicieli ekip zagranicznych. Zawodnicy i zawodniczki wystąpią w kategoriach od kadeta do seniora. Zapisy wystartowały - informacje w rozwinięciu.


ZAPOMNIANE BITWY - MARVIN HAGLER vs JOHN MUGABI

Trzydzieści jeden lat temu - 10 marca 1986 roku, legendarny król wagi średniej Marvin Hagler (62-3-2, 52 KO) zapisał na swoim koncie ostatni triumf w karierze. Tego dnia na ringu w Caesars Palace w Las Vegas wspaniały "Marvelous" starł się z siejącą popłoch i zniszczenie straszliwą "Bestią" z Ugandy, niebezpiecznym Johnem Mugabim (42-7-1, 39 KO).