MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ ZIEMI NOWODWORSKIEJ

Hala NOSiR w Nowym Dworze Mazowieckim zapełni się w dniach 12-13 maja, tak jak przed rokiem >>> kibicami boksu olimpijskiego, dopingującymi nie tylko swoich reprezentantów, ale żywiołowo reagując na poczynania przedstawicieli ekip zagranicznych. 

W porównaniu do zeszłorocznej inauguracji turnieju, gdzie mimo ograniczonej ilości miejsc,  organizator zdecydował się rozszerzyć możliwość startu o dwie kategorie kobiet, a o udziale kadeta, juniora i seniora zadecyduje kolejność zgłoszeń i dobór sportowy.
Impreza odbędzie się w dniach 12-13 maja 2017 w hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul.Sportowej 66.
Zapisy na II Międzynarodowy Turniej Bokserski Ziemi Nowodworskiej potrwają do 15 kwietnia, a imienne zaproszenia zostana wysłane do 25.04.2017.

Po sprawnie przeprowadzonym, inauguracyjnym turnieju, kiedy to rozegrano 64 pojedynki, możemy być pewni że organizator postawi sobie wyżej poprzeczkę, gwarantując tym samym wysoki poziom nie tylko sportowy, ale wspaniałą oprawę zawodów i atrakcyjne nagrody.
W zeszłorocznej edycji pojawiły się ekipy z Niemiec, Ukrainy, Litwy i Białorusi - dlatego organizator zapewnia gościom zagranicznym hotel i wyżywienie, zwiększająć tym samym rangę i poziom rywalizacji.
Zgłoszenia jak i wszelkie informacje na temat dwudniowego turnieju 12-13 maja 2017 bezpośrednio u organizatora:
mail. krzysiekmialki@gmail.com
tel. Krzysztof Miałki +48 508 096 137

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: young
Data: 12-03-2017 19:57:08 
Jeden z najlepiej zorganizowanych turniejów w jakich miałem przyjemność uczestniczyć. Super nagrody i organizacja. Wszystko naprawdę na wysokim poziomie!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.