MAŁE PIĘŚCI: SKROMNA NAGRODA

Poniższe zdjęcia autorstwa Blanki Hasterok są skromnym zapisem incydentu ''Skromna nagroda'', który miał miejsce w Knurowie podczas mistrzostw Śląska w boksie.

Tytułową skromną nagrodę dla najlepszego juniora zawodów - składającą się z siatki ''Społem'' wypełnionej masłem, czosnkiem i czerstwym chlebem - wręczyłem na oczach kibiców Damianowi Durkaczowi. Ceremonia została zapowiedziana przez konferansjera i przyjęta oklaskami. Jej prawdziwy charakter był jednak znany tylko Blance.

Obok bycia samoistnym incydentem, ''Skromna nagroda'' zapowiada skromny film ''Piotrowsky'' w reżyserii Marcina Biegańskiego, a także skromną etiudę, która wkrótce ukaże się w ''Małych pięściach''.

***

''Piotrowsky'', reżyseria: Marcin Biegański, produkcja: Telewizja Proart, premiera: czerwiec 2017

OFICJALNY PROFIL FILMU >>>

HOSPUDKA EDEN >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Biłuński zadebiutował na łamach Bokser.org w czerwcu 2011 roku. W ciągu dwóch lat stworzył cztery autorskie cykle: "Artyści ringu", "Boxiana", "Styl robi walkę" i "KSB". Prezentował charakterystyczny styl, który często polaryzował opinie czytelników. Obecnie Biłuński tworzy reportaże dla wydawnictwa Ebr.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 12-03-2017 22:50:48 
Pomijając poezje, wielkie "tajemnice" ,był jednak znany tylko ..., itd itp. to silnie żałosne jest ciągłe reklamowanie jakiejś produkcji - być może dobrej, nie wiem, moze zobacze - zarówno sam autor jak i redakcja powinna to trochę stopować. To podchodzi praktycznie pod linkowanie ;)
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 13-03-2017 11:10:06 
Trochę naciągany ten "performance" ;), a jaka powinna być nagroda dla juniora? 50.000$, żeby mu się w głowie przewróciło?
 Autor komentarza: soulfoodboxing
Data: 13-03-2017 11:36:27 
@Grzelak - celem nie była krytyka skromnych nagród. Jednym z założeń była pochwała skromności i swoistego ascetyzmu boksu amatorskiego (druga część rozwinie te wątki), choć incydent ma przede wszystkim otwierać drogę do wielu interpretacji.
 Autor komentarza: Literatka
Data: 13-03-2017 12:29:17 
Stylowe formalnie i przemyślane. Porusza. Po raz kolejny żałuję, że nie widziałam na żywo. Proszę się nie przejmowac i robić swoje.
 Autor komentarza: Mars
Data: 13-03-2017 20:57:43 
Jakież to wzruszające i poetyckie... wręcz szalone...
Pederasta który niejednokrotnie zaczepia userów kontrowersyjnymi i prymitywnymi wręcz prostackimi tekstami tu na stronie, a tu nagle taka poetycka sielanka... istny wysyp poetyckich określeń rodem z najbardziej znanych dzieł... i to nie pierwszy raz da się nie zauważyć...
"Panowie" tylko "szczegóły" zostawcie dla siebie i nie dzielcie się nimi bo niektórzy są w trakcie kolacji... ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.