Archiwum wiadomości z dnia: 2017-01-18

 


LEŚNIAK O REWANŻU Z WRZESIŃSKIM: PODWÓJNA MOTYWACJA

- Pierwsza walka w ogóle nie powinna się odbyć. Przystąpiłem do niej z kontuzją łękotki, co uniemożliwiało mi odpowiednią pracę na nogach. W dużej mierze dlatego przegrałem - przekonuje Michał Leśniak (5-1, 2 KO), który rok temu przegrał z Damianem Wrzesińskim (10-0-1, 4 KO), ale już 4 marca w Dzierżoniowie stanie przed szansą zrewanżowania się koledze z grupy Tymex Boxing Promotion.
KRZYSZTOF ZIMNOCH PRZED REWANŻEM Z MOLLO: MUSZĘ BOKSOWAĆ MĄDRZE

- Bardzo dobrze się czuję. Jestem zdrowy i gotowy do treningów. Sparuję już od tygodnia, ale na razie wchodzą do mnie zawodnicy z sali na której trenuję. Mimo wszystko jestem zadowolony z tych sparingów - mówi Krzysztof Zimnoch (20-1-1, 13 KO), który już 25 lutego na ringu w Szczecinie spróbuje zrewanżować się Mike'owi Mollo (21-6-1, 13 KO) za jedyną porażkę w zawodowej karierze.


CORAZ BLIŻEJ WALKI ŁOMACZENKO-CORRALES

Z uwagi na to, że Wasylowi Łomaczence (7-1, 5 KO) nie udało się doprowadzić do rewanżowej walki ze swoim jedynym pogromcą na zawodowym ringu Orlando Salido, rewelacyjny Ukrainiec musiał poszukać sobie na kolejny pojedynek innego rywala. I wszystko wskazuje na to, że właśnie go znalazł.