LESZEK PIOTROWSKI - PREZES PZB, O NAJBLIŻSZYCH PLANACH

Leszek Piotrowski, nowy prezes Polskiego Związku Bokserskiego, o swoich ambicjach i najbliższych planach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: edelawarski
Data: 18-01-2017 21:15:33 
no źle nie mówi,

jazda za granice i nauka,

zastanawia mnie fakt że w tym roku w ogóle wybory w PZB przeszły bez echa i żadnego komentarza,

Może ktoś popełnił by na ten temat jakiś artykuł?

Bo nie wiem czy stara gwardia został została tylko prezes jest nowy i dalej to będzie towarzystwo wzajemnej adoracji czy jednak coś się tam w tym związku zmieniło ?
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 18-01-2017 22:59:16 
Wywiad jest ok!Nie bylo pytan dotyczacych WSB i dalszej wspolpracy z Panem Kolkowskim ktory zdobyl ogromne doswiadczenie do wykorzystania przez PZB i jego Prezesa!Pamietam jak Pan Piotrowski "tworzyl" z niczego kobiecy boks w Polsce i z jaka konsekwencją to wszystko organizowal.Jak wielka roznica byla między pracą Trenera Piotrowskiego z kadrą Polski kobiet a pracą trenerow męskiej kadry.Wyniki tej pracy byly praktycznie do jednej bramki na korzyść TRENERA Piotrowskiego!Dlatego zawsze w moich komentarzach tutaj nazywalem Pana Leszka jak kiedys nazywano Feliksa Stamma ..."papa" Piotrowski.Wyniki jakie TRENER Piotrowski osiagal z paniami byly imponujące.A powtarzam budował reprezentacje Polski od zera.I szkoda ze jego następca calkowicie odseperowal sie i nie korzystal z wiedzy tak doswiadczonego Trenera!Mysle ze jak bedzie Pan Piotrowski tak ambitnie i przemyślanie pracowal nad Polskim Olimpijskim Boksem tak jak kiedyś budowal potegę kobiecego boksu to beda wyniki.I zgadzam sie ze wyniki beda ale ...dlugo bedziemy musieli na to czekac!Bo zaniedbania są ogromne!Gdyby po Olimpiadzie w Londynie PZB powaznie zaczelo odbudowywać boks olimpijski to juz dzisiaj bysmy my kibice cieszyli. sie z osiagnięc naszych pieściarzy.Dobrze ze wreszcie jest jakas osoba odpowiedzialna za MARKETING!Bo jest takie przyslowie..jak ciebie widza tak o Tobie piszą!Moze dla kogos ubior reprezentacji jest malo wazny ale podzielam opinie Prezesa PZB ze nasi reprezentanci powinni byc ubrani w eleganckie polskie rezentacyjne stroje sportowe tj, kurtki,dresy,spodenki,koszulki itp.Trzymam kciuki i zycze samych sukcesow NOWEMU PZB i PREZESOWI Piotrowskiemu
 Autor komentarza: skud
Data: 18-01-2017 23:00:35 
Co z tego ze ,bedzie lepsza organizacja w kadrze Polski?Dopoki nie ,bedzie Amatorskiej Ligi ,dopoty nie bedzie zbyt duzego wyboru bokserow.
 Autor komentarza: Tasman
Data: 19-01-2017 12:57:18 
bardzo ładnie mówi, wspaniale byłoby gdyby udało się realizować powoli wszystkie te plany, ale to tylko słowa. Pamiętam jak stanowisko przejmował poprzedni prezes i na bokser.org był podobny wywiad, o przyszłości boksu, o planach itd. Wszystko brzmiało pięknie, dawało nadzieję na dobrą zmianę... A jak wyszło każdy kibic boksu wie. Mam dystans do słów, czekam na czyny, oby to w końcu okazał się odpowiedni człowiek, który pozamata cały ten bałagan w związku.

Brakło pytań o WSB. W końcu to jedyne co miał nasz boks, jedyne co dawało szansę na rozwój, czemu to zostało zaprzepaszczone??

I jeszcze pytanie do REDAKCJI, albo do kogoś innego mądrego:
Jak to jest ta naprawdę z ligą amatorską?? Czy na prawdę nie ma możliwości wznowienia rozgrywek?? Liga przecież daje szanse na regularne występy a co za tym idzie rozwój pęściarzy. Liga przyciągnęła by więcej chłopaków do boksu, kibiców, a może i sponsorów?
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 19-01-2017 23:35:36 
W Anglii nie ma ligi a boks angielski jest na światowym poziomie!Ok.ale zadajmy sobie pytanie ...Ile klubów w Polsce ma na tyle przygotowanych pięściarzy aby do ringu weszło przynajmniej 8 w miarę dobrych zawodników?Ile klubow w Polsce posiada środki aby moc swobodnie finansować podróże,noclegi,wyżywienie itp.?Taki mecz musi być atrakcyjny i widowiskowy dla kibiców.Dzisiaj już nie wystarczy ze do ringu wyjdą tylko pięściarze.A to wszystko bardzo kosztuje.Na jaki dochód mogą liczyć organizatorzy meczów kiedy przyzwyczajono kibiców ze na wszystkie zawody bokserskie jest wstęp...BEZPŁATNY?Zainteresowanie boksem olimpijskim w Polsce jest znikome .Widać to np. tutaj .Po wywiadzie Prezesa PZB praktycznie nie ma dyskusji!A powinien swoja opinie wyrazić v-ce Prezes d/s wyszkolenia,trenerzy kadr itd.Ale jak widać oni maja słowa Prezesa głęboko w...dupie .Już nie mówię gdzie maja kibiców boksu!Proszę brać przykład z innych dyscyplin sportowych gdzie kompetetnie wypowiadają się nie tylko Prezes ale pozostali członkowie zarządu,trenerzy i zawodnicy.Oczekuję tez na informacje dot. WSB od Pana Kolkowskiego !To sie nalezy nam Kibicom!
 Autor komentarza: Fan1977
Data: 20-01-2017 14:46:23 
To tylko słowa, z których nic nie wyniknie. sam prezes może tylko mówić ale nic nie zdziała
 Autor komentarza: niemiec32
Data: 24-01-2017 13:32:02 
zgadzam sie nic sie nie zmieni wczorajszy puncher mnie w tym utwierdzil ludzie PRLU nic nie zmienia
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.