NATE DIAZ DOSTANIE LICENCJĘ BOKSERSKĄ. FLOYD JEGO PROMOTOREM?

Nate Diaz, jedyny pogromca Conora McGregora w UFC, ubiega się o licencję bokserską. Krążą plotki, że jego ringowym promotorem może zostać Floyd Mayweather Jr.

Komisja Sportowa Stanu Nevada (NSAC) potwierdziła, że sztab Diaza już kilka tygodni temu skontaktował się z nią ws. licencji. Niedawno 31-latek zapłacił karę, jaką komisja na niego nałożyła za zachowanie podczas konferencji prasowej przed galą UFC 202, a następnie złożył oficjalny wniosek o umożliwienie startów między linami. Bob Bennett, dyrektor wykonawczy NSAC, oświadczył już, że komisja da zawodnikowi zielone światło i chętnie będzie z nim współpracować niezależnie od tego, czy będzie walczyć w oktagonie czy ringu.

ANDRE WARD CHWALI UMIEJĘTNOŚCI DIAZA >>>

Diaz to dobry znajomy Mayweathera, który stwierdził ostatnio, że pogromca McGregora jest niezadowolony z tego, jak rozwija się jego kariera w UFC. - Powiedział mi, że po rewanżu z McGregorem odstawiono go na półkę. A on chce być aktywny. Mówił nawet o karierze bokserskiej - powiedział "Money" Floyd.

Pochodzący ze Stockton zawodnik jest związany z UFC od 2007 roku. Jeśli otrzyma licencję bokserską, będzie już drugim w ostatnim czasie znanym zawodnikiem największej na świecie organizacji MMA, któremu ją przyznano. Kilka tygodni temu pozwolenie na walki bokserskie w Kalifornii dostał McGregor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Raaadziu
Data: 18-01-2017 13:24:59 
Na ręce nie radził sobie z Connorem. Zaraz się okaże ze każdy z UFC tak na prawdę chciał być bokserem :D
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 18-01-2017 13:41:23 
Bracia Diaz maja bardzo dobry boks jak na mma, trenują nawet z Andre Wardem. Problemem jest i to dużym to że obaj zaliczyli ciężkie lania w swoich karierach. Wystarczy posłuchać Nate'a... Gość już ma problem złożyć zdanie do kupy. Jąka się i stęka, coś jak Ali w wieku lat 60. Nie każdy ma garnek jak Foreman. Dlatego zawsze śmieszy mnie trochę krytyka Floyda. Jak można winić go za unikanie ciosów i wymian? Mało tego, umiejętności jakie prezentował były niesamowite. Oczywiście nigdy nie był interesującym pięsciarzem dla niedzielnego kibica...
 Autor komentarza: jozef
Data: 18-01-2017 14:39:53 
Up

Jakbyś w swoim życiu zjarał tyle towaru, co Nate, też byś tak gadał.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 18-01-2017 15:30:11 
Przecież Diaz to zawodnik brazylijskiego jiu jitsu
 Autor komentarza: CELko
Data: 18-01-2017 17:01:15 
Slap punch niestety bedzie zabroniony. Każdy zawodnik MMA chce zarabiac jak bokserzy.
 Autor komentarza: mark13pl
Data: 19-01-2017 00:42:02 
A co maja wspolnego techniki bokserskie w MMA z klasycznym boksem? Byly sparringi Mastera z Khalidovem. Mozna bylo popatrzec na roznice klas.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 19-01-2017 22:43:35 
Znając spryt Floyda do interesów, to widzę to jako zagranie promujące jego rzekomą walkę z McGregorem. Bo tak, najpierw wprowadzi do boksu jego pogromcę, doprowadzi do ich starcia - dzięki temu McGregor pokaże się bokserskiej publiczności. Taka walka może się sprzedać, bo i kibice MMA to obejrzą. A potem pomści swojego boksera nie zostawiając złudzeń. "Patrzcie, dwóch pajaców z MMA się klepało, a w końcu musiałem przyjść i ich uciszyć".
To byłby dobry plan.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.