BELLEW: HAYE TO TCHÓRZ, ŻE BIJE BEZ RĘKAWIC

Tony Bellew (28-2-1, 18 KO) nazwał Davida Haye'a (28-2, 26 KO) tchórzem w związku z ciosem, jaki "Hayemaker" zadał podczas konferencji prasowej zapowiadającej marcową walkę.

Między zwaśnionymi Brytyjczykami od dawna było gorąco, a kiedy pod koniec listopada stanęli w końcu twarzą w twarz, posypały się iskry. Bellew odepchnął rywala, a ten w odpowiedzi poczęstował go lewym sierpowym.

Są obawy, że do podobnego incydentu dojdzie w tym tygodniu. Pięściarze znowu się spotkają, tym razem podczas nagrywania programu "The Gloves Are Off" dla telewizji Sky Sports.

- Zobaczymy, co się wydarzy. To w każdym razie pier***ony tchórz, że wyprowadził cios bez rękawic. Nie puszczę tego w niepamięć, chyba że przeprosi. Wie, że posunął się za daleko. Mógł mi złamać szczękę. A co by było, gdybym upadł i grzmotnął o ziemię? To tchórz! - powiedział Bellew.

- Nie chciał słuchać prawdy, dlatego tak blisko wtedy do mnie podszedł. Musiałem go odepchnąć - dodał.

Do potyczki Haye-Bellew dojdzie 4 marca w Londynie. Dla tego drugiego, czempiona WBC w kategorii cruiser, będzie to debiut w wadze ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: JenningsFan
Data: 18-01-2017 15:26:26 
Bellew nie wie jakim irytującym jest błaznem i w sumie cieszę się, że Haye go pacnął.
 Autor komentarza: drozdi
Data: 18-01-2017 15:28:14 
Haye i tak pewnie go trafił na pół gwizdka aby go nie znokautować bo wtedy byłoby po walce.
 Autor komentarza: Krzychu123
Data: 18-01-2017 15:28:37 
Ojjj sprzeda się ta walka dobrze.
 Autor komentarza: przyczajony
Data: 18-01-2017 15:29:11 
Haye powinien być surowo ukarany za takie zachowanie na f2f.
 Autor komentarza: Taksowkarz
Data: 18-01-2017 15:31:51 
Niby on stary i lata mijają a nadal ma niesamowicie szybkie jak na tę kategorię wagową.
Cios lewą ręką w 1:03 naprawdę łatwo przeoczyć.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 18-01-2017 15:54:39 
"Haye i tak pewnie go trafił na pół gwizdka aby go nie znokautować bo wtedy byłoby po walce"

A nie na 1/8 gwizdka? A może 1/16... Cios był bardzo mocny, zadany z dużą siłą i premedytacją o czym świadczy chociażby jego szybkość czy reakcja Tony'ego który dość solidnie to uderzenie poczuł. Haye to cwaniak. Na ulicy w jakiejś szarpaninie byłby naprawdę groźny bo facet zdecydowanie i skutecznie wykorzystuje element zaskoczenia. Zrobił tak samo w przypadku Chisory którego zdzielił butelką zanim w ogóle Dereck zdążył się zorientować że będzie aż tak ostro. Ten cios w Bombera był przygotowany już wcześniej w głowie- to było przemyślane działanie a nie żaden odruch obronny. Ustawkę bym wykluczył. Być może mięli powiedziane by podgrzać jakoś atmosferę ale nawet jeśli Haye przekroczył i to w znacznym stopniu to co mięli na myśli. Jestem pewien że Bomber by się na to nie zgodził gdyby miało być to zaplanowane. Zresztą był po tym ciosie nieźle "wstrząśnięty" emocjonalnie czemu dawał wyraz w wywiadach. Może właśnie o to chodziło Davidowi. Zdzielić mocno Tony'ego w momencie gdy ten czuje się nazbyt swobodnie by został mu w głowie komunikat pt "ten facet jest niebezpieczny w każdym momencie więc nie fikaj przesadnie"
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 18-01-2017 15:54:48 
trzeba nieźle spowalniać, aby zobaczyć ten cios, był cholernie szybki.
Bellew płacze, ale wszedł twarzą jak i Haye i to on odepchnął prowokując
a teraz płacze. A cios był w 1:05 :P
 Autor komentarza: magic19
Data: 18-01-2017 16:30:32 
BlackDog
Ty żyjesz chłopaku ? :) myślałem że cie porwali i gdzieś przetrzymują związanego :) i nie masz dostępu do internetu, nawet lekko się martwiłem jak nie widziałem twoich koment pod ciekawymi tematami i czasami nie hamowałeś rozpędzonego Mańka1986 :D

Trzeba przyznać,że ma bardzo szybką reakcję w takich momentach i nie kalkuluje ale tylko z słabeuszami taki kozak.Ppodobnie szybką reakcją popisał się z Chisorą bez kalkulowania wyprowadził sierp z butelką w ręku, ale już z Władem nie widziałem tak szybkich reakcji tylko strach w oczach i szybkie poruszanie się na wstecznym bez sierpów :)
 Autor komentarza: leonidas793
Data: 18-01-2017 16:35:04 
Juz jeden taki był co dostał w dziub najpierw poza ringiem a potem tak samo w walce, i ten skonczy tak samo.Haye nie jest frajerem zeby czekac az 1 dostanie w dziub, przypominam ze to chisora wystartował do niego wtedy na konferencji on tylko stał i czekał a teraz podobnie to belew go pierwszy odepchnął. Co do samej walki to da nam jakies pojecie gdzie jest dzisiejszy haye. Niech lepiej zadbają o dobra ochrone podczas tego programu.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 18-01-2017 16:36:10 
Przecież jasno widać kto się zaczął tulić czołem do twarzy pierwszy i był to David... Widać to od 1:02 nawet zniżył głowę do tego celu. Odepchnięcie w takiej sytuacji to wręcz norma i zdarza się bardzo regularnie natomiast ciosy po takim zdarzeniu to już rzadkość szczególnie gdy stroną inicjującą była właśnie ta osoba. Nikt nie lubi mieć czoła na twarzy a Haye dodatkowo zaczął zjeżdżać nim do nosa Bombera co też widać na nagraniu.

Zresztą. Wszystko jedno. Podchodząc do Davida na zbyt bliską odległość z nazwijmy to "ostrzejszymi zamiarami" powinno się raczej mieć w głowie albo od razu mocny start na pełnej kur... albo skrajną ostrożność bo facet element zaskoczenia bardzo lubi i korzysta z niego jak już napisałem wyżej bardzo skutecznie. Ty go odepchniesz czy będziesz wyzywał a tu bum. Skrajnie niemiły falstart ze strony przeciwnika? A może to ty za długo się rozkręcałeś?
 Autor komentarza: Piesel
Data: 18-01-2017 16:36:20 
Cios o podobnej szybkości co Szpilka z Zimnochem na konferencji, tyle że Zimna dał radę zrobić unik.

A tu link:
https://www.youtube.com/watch?v=7QUsCGNZI-s
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 18-01-2017 16:43:05 
"Ty żyjesz chłopaku ? :) myślałem że cie porwali i gdzieś przetrzymują związanego :)"

Musieliby mnie zaskoczyć jak David Bellewa ;D

A co do "odwagi" Davida to co racja to racja. Przy Furym i Władku wydawał się wręcz onieśmielony i nawet do głowy by mu nie przyszło wyskoczyć z taką akcją ale... Nie zdziwiłbym się gdyby obu Haye mógł w bójce w klubie np z takim początkowym scenariuszem załatwić. Szczególnie mam tu na myśli Włada który zapewne nawet gdyby doszło do face to face raczej by się takiego obrotu sprawy nie spodziewał.
Skubany ma ten start niespodziewany. Fury być może by się nie dał tak zaskoczyć bo sam pewnie by chciał od razu zaczynać ;D
Chociaż z drugiej strony ani Chisory ani Bombera nie załatwił na amen a wszystko zostało rozpędzone rozpędzone zanim druga strona zaczęła by odpowiadać.
:D
 Autor komentarza: leonidas793
Data: 18-01-2017 16:45:40 
Blackdog

Nie koloryzuj haye nie uderzył go zadną butelką, dostał piescia w której trzymal butelke."zanim w ogóle Dereck zdążył się zorientować że będzie aż tak ostro" a co miał tego poj.. witac chlebą i solą? Haye okazał sie sprytniejszy niż twoi uwielbiani braciszkowie pamietaj ze to sie stało zaraz po tym jak jeden dostał lepe a drugiemu chisora napluł woda w twarz.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 18-01-2017 16:49:13 
To zaczyna wygladac choćby Bellew rzeczywiście miał jakieś wielkie kompleksy na punkcie Heya. Cały czas mu wypomina że dobrze wygląda, bawi się w klubach jest playboyem itp. Coś na wzór Szeremety na punkcie Szymańskiego z naszego polskiego podworka.
 Autor komentarza: magic19
Data: 18-01-2017 16:52:33 
leonidas793
To ja napisałem :) zadał sierp Dereckowi a że akurat trzymał butelkę w ręku o tym właśnie pisałem,że chłop nie kalkuluje ale chyba się zgodzisz z Władem już tak nie kozaczył :)
 Autor komentarza: leonidas793
Data: 18-01-2017 16:53:56 
Dla przypomnienia
https://www.youtube.com/watch?v=CNKVaXQJR0s
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 18-01-2017 16:55:07 
No to przecież mu nie odbieram tego leonidas793 że facet umie korzystać z elementu zaskoczenia.
Nie wiem czy lepiej witać Derecka chlebem i solą czy pięścią z butelką w twarz ale fakt jest taki że w każdym przypadku to Haye pierwszy zaczynał napierdzielać.

Szkoda że spryt nie pomógł mu w walce z Władem. Choć starał się i kombinował (nawet ugrał punkt za swoje aktorstwo aczkolwiek później przedobrzył i sam go stracił xD) to nie pomogło.
Widać gdy elementu zaskoczenia nie ma Haye jest jednak pozbawiony sporego atutu ;D
 Autor komentarza: Hangag0d
Data: 18-01-2017 17:01:57 
Kurczę, to ma już prawie milion wyświetleń, tak się tworzy historię, Panowie xD
A co do zajścia, to jakby nie było Bellew zarówno podleciał na prędkości, jak i odepchnął Haye'a, a więc zaczął i sprowokował, ciężko po tym wszystkim szukać winy w delikatnych ruchach czołem, heh. Jak już się tak rwał do niego, to trzeba było stać twardo i czekać aż to Haye wymięknie pierwszy i go odepchnie, ewentualnie liczyć się z tym, że nie skończy się na buzi-buzi.
 Autor komentarza: leonidas793
Data: 18-01-2017 17:02:56 
Magic19
Haye ogólnie jest spokojny czy widziałes zeby z innymi przeciwnikami kozaczył? Dopóki ktos go wyraznie nie zaczepia nic mu nie grozi. Chisora (podobnie jak belew) to prosty niezrównowazony cham a na takich nie działa zaden inny sposób, musza dostac w dziub zeby ich to czegos nauczyło.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 18-01-2017 17:05:45 
czy haye jest brucem lee??:), jedno mu trza przyznac rece ma nadal szybkie , refleks super , naburmuszona morda ma tylko jedna mozliwosc skonczenia tej walki na plecach , nie sory jeszcze moze upasc na pysk
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 18-01-2017 17:11:46 
Autor komentarza: leonidas793Data: 18-01-2017 17:02:56
Magic19
Haye ogólnie jest spokojny czy widziałes zeby z innymi przeciwnikami kozaczył? Dopóki ktos go wyraznie nie zaczepia nic mu nie grozi. Chisora (podobnie jak belew) to prosty niezrównowazony cham a na takich nie działa zaden inny sposób, musza dostac w dziub zeby ich to czegos nauczyło.

Dokladnie ,ale tu jest duza ilosc userow co chyba tez sa zazdrosni o haya jak bellew i zawsze mu musza dojeb.. :)
 Autor komentarza: Hangag0d
Data: 18-01-2017 17:12:26 
Dobrze, że BlackDog dostrzega wszystkie atuty przyrodnicze jakimi niewątpliwie obdarzony jest David, nawet Kliczko nie jest bezpieczny w jego obecności! :D Również uważam, że z darwinistycznego punktu widzenia Haye to prawdziwy drapieżnik, nie to co roślinożerny Władimir, który po prysznicu zafundowanym przez Derecka był psychicznie rozbrojony, hmm, może to jakiś ukryty talent do szachów korespondencyjnych? Taka cierpliwość na pewno znalazłaby słuszne ujście, byleby z dala od prawdziwej walki o przetrwanie. W ogóle jaki dzieciak chciałby zbierać naklejki z roślinożernymi gadami? Nuuda.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 18-01-2017 17:23:23 
Psychicznie rozbrojony Władimir xD
Swoją drogą brat i wszyscy zgromadzeni kibice musieli być wdzięczni za te "rozbrojenie". Gdyby zachował się jak David na konferencji po walce pewnie wszystko zostałoby odwołane, Vitali by nie zarobił a jeszcze trzeba by oddawać kasę kibicom.
Jednak czasami lepiej zachować zimną krew i później w odpowiedniejszym momencie pośmiać się z Derecka prosto w twarz.
Wtedy walki już nie odwołają a można Angola pocisnąć i pokazać mu jaki jest bezradny nic samemu na tym nie tracąc xD
https://youtu.be/WL3cOBGjrbY?t=1h6m5s
 Autor komentarza: rondobry
Data: 18-01-2017 17:58:56 
w niemcach to by polizai przyjechalo na wazenie.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 18-01-2017 19:41:55 
Ogolnie nie przeszkadza mi jak sie chlopaki bluzgaja czy rzucaja na siebie, a chisore lubie ale jak vit i wlad sa mega wporzadku do innych to zachowanie derecka bylo iscie wiesniackie
 Autor komentarza: magic19
Data: 18-01-2017 20:17:20 
OjciecZradioMaryja
Dokladnie ,ale tu jest duza ilosc userow co chyba tez sa zazdrosni o haya jak bellew i zawsze mu musza dojeb.. :)
Na chwilkę zniknąłem a tu zawrzało :O ale ja to lubię jak się coś tu dzieje :)
Ojciec ja tam o nikogo zazdrosny nie jestem :) ja nie ten rodzaj typowego Polaka co to oby sąsiad nie miał lepiej :) ale nie ukrywam i mówię o tym głośno,że za Davidem nie przepadam bo oprócz jednego skoku stefczyka na kasę od Kliczki unikał poważnych konfrontacji co robi zresztą do dziś czekając na następny skok do providenta na następną wypłatę :)
No ale muszę się przyznać z ręką na sercu,że zabuczałej naburmuszonej mordy to wręcz nie trawie i David to przy nim pikuś :)
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 18-01-2017 20:31:01 
Bellew ciagle nasmiewa sie z "pedalskich" fryzur Davida, moze jest w tym troche prawdy. David spojrzal na morde Bellewa, nie zorientowal sie ze to morda a nie dupa i dal mu klapsa....... Autor komentarza: Raaadziu
Data: 18-01-2017 21:14:59 
Do shannona się Haye jakoś nie zesral tylko śpi...alal bo wiedział ze shannon to jest psychologii
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 18-01-2017 21:49:07 
Bo shannona traktuje sie przez jego zachowanie jako durnia, ale to byl swojego czasu swietny piesciarz i lewnie krzepe nadal ma wiec jest grozny.
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 18-01-2017 23:13:45 
Jak czytam metroseksualistów, którzy się zachwycają szybkością tego kolorowego klauna, Haye'a, który w pudle powinien siedzieć i w zadek brać, a nie do walki trenować, to coraz większa mam chrapkę na niespodziankę w tej walce. Umrę ze śmiechu jak Bellew pokarze twardość i zmusi do poddania tego pozera.
 Autor komentarza: magic19
Data: 18-01-2017 23:23:04 
No i w końcu normalny wpis :) takie powinno być podejście do tego pozera,krótko i bardzo treściwie.
 Autor komentarza: Kristof
Data: 19-01-2017 11:35:56 
Bellew albo jest naprawdę głupi albo ma nie lada odwagę aby wychodzić na Heya. Jeśli do tej walki w ogóle dojdzie to obstawiam bardzo bardzo ciężkie deski Bellewa z pierwszych rundach. Max do 3 .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.