Archiwum wiadomości z dnia: 2016-10-06

 


GUTKNECHT SPRAWDZI FORMĘ GROVESA

Eduard Gutknecht (30-4-1, 13 KO) może się poszczycić tym, że w czasach amatorskich pokonał samego Giennadija Gołowkina. W gronie zawodowców sięgnął po tytuł mistrza Europy, ale na drodze po mistrzostwo świata stawali mu Robert Stieglitz i Jurgen Brahmer. Już wkrótce stanie jednak przed szansą powrotu na salony, choć zadanie czeka go naprawdę trudne. Jego rywalem 18 listopada w Londynie będzie bowiem George Groves (24-3, 18 KO).

NICHOLAS WALTERS STRASZY ŁOMACZENKĘ NOKAUTEM

- Znokautuję go. Trenuję tylko i wyłącznie pod takim kątem - mówi Nicholas Walters (26-0-1, 21 KO), który 26 listopada na ringu w Las Vegas spotka się w końcu z Wasylem Łomaczenką (6-1, 4 KO). W stawce będzie należący do Ukraińca tytuł mistrza świata wagi super piórkowej federacji WBO.

MARCIN SIWY: JUŻ WIDZĘ POPRAWĘ

- Byłem gotowy, zmotywowany i mega nakręcony na walkę z Kownackim. Szkoda więc, że nie dojdzie do naszej potyczki - mówi Marcin Siwy (15-0, 6 KO), który zamiast na PBN zaboksuje ostatecznie 4 listopada podczas gali w Żyrardowie.
RINGOWY DESANT

To nie lotnisko, tylko szykowany ring w kolejnej nietypowej scenerii dla walk pięściarskich - kibice Boksu Olimpijskiego mają okazję obserwowania pojedynków w barwnej scenerii, bo prawdziwej, pełnej sportowych emocji i zdrowej rywalizacji szlachetnej sztuki walki na pięści warto poświęcić czas, tym bardziej, że naprzeciw siebie staną żołnierze kontra cywile. Szczegóły w rozwinięciu


VARGAS: POSTARAM SIĘ O NOKAUT - PACQUIAO: JEGO STYL MI PASUJE

- Za miesiąc walka mojego życia, a ja czuję się naprawdę dobrze i mocny - mówi Jessie Vargas (27-1, 10 KO), który 5 listopada na ringu w Thomas & Mack Center w Las Vegas skrzyżuje rękawice z Mannym Pacquiao (58-6-2, 38 KO). Dla "Ruthlessa" to wyjątkowa okazja, gdyż będzie miał okazję pomścić swoich dwóch idoli pokonanych przez "Pac-Mana" - Marco Antonio Barrerę oraz Erika Moralesa.