DANNY GARCIA WRÓCI 12 LISTOPADA W FILADELFII

Mistrz WBC w wadze półśredniej Danny Garcia (32-0, 18 KO) przystąpi do pierwszej obrony tytułu 12 listopada w swojej rodzinnej Filadelfii.

Walka z nieznanym jeszcze rywalem będzie główną atrakcją gali Premier Boxing Champions, którą za oceanem pokaże telewizja Spike. W przyszłym tygodniu ma się odbyć konferencja prasowa, podczas której wszystko zostanie oficjalnie potwierdzone.

Garcia po raz ostatni walczył w Filadelfii w 2010 roku. W sumie w rodzinnym mieście jako bokser zawodowy wystąpił tylko trzykrotnie.

Jeśli w listopadzie 28-latek odniesie zwycięstwo, niewykluczone, że na początku 2017 roku spotka się w intrygująco zapowiadającym się pojedynku unifikacyjnym z Keithem Thurmanem (27-0, 22 KO), czempionem WBA. Pojedynek nie powinien być trudny do zakontraktowania, gdyż menedżerem obu pięściarzy jest Al Haymon.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 06-10-2016 11:12:55 
Oddaj pas Thurmanowi
 Autor komentarza: Ajapatyka
Data: 06-10-2016 11:42:37 
Hayabooza a kim jest Thurman ?
Aktualnie moze mu buty czyscic, eazy work dla Garci.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 06-10-2016 12:03:18 
Ja też nie byłbym taki spokojny o zwycięstwo Thurmana w tej walce. Jasne, to Keith będzie faworytem, ale Garcia już nie raz sprawił niespodziankę i on właśnie w tych walkach, w których faworytem nie jest potrafi spiąć dupę i dać występ życia. On dawał dupy kiedy rywal był teoretycznie słabszy i bez szans. Danny jest niedoceniany, ale to naprawdę kawał boksera ze świetnym timingiem.
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 06-10-2016 13:11:47 
A czy Garcia miał kiedykolwiek w swojej karierze jakis "eazy work" XD ?

Nie mówie, że Garcia to cienias i zgodzę się, że jest niedoceniany. Ale bądzmy szczerzy, kiedy on tak naprawde w jakiejs walce wyglądał naprawde dobrze ? Najlepsze skalpy ma z superlekkiej przy czym zwycięstwa przypłacał i tak sporym kosztem zdrowia.
Lubie go i szanuje, ale pasa w welter długo nie potrzyma. Da fajną dla oka walke to napewno, ale Thurman będzie dla niego zbyt duży i silny i zwyczajnie go zajedzie. Styl Garcii i Thurmana to dobry clash, będą grzmoty, ale Garcia tym razem tego nie wytrzyma. Ja jestem akurat prawie pewien tego, że walka skonczy się na korzyść Thurmana albo przez TKO albo przez UD. Nie będzie na tyle ciasno, żeby Garcia wytargał jakieś MD lub SD dla siebie.
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 06-10-2016 13:12:48 
On zwyczajnie za dużo zbiera, lubi iść na wojne. Z Matthyse mógł się jeszcze pokopać, ale Thurman trafia dużo precyzyjniej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.