MARCIN SIWY: JUŻ WIDZĘ POPRAWĘ

- Byłem gotowy, zmotywowany i mega nakręcony na walkę z Kownackim. Szkoda więc, że nie dojdzie do naszej potyczki - mówi Marcin Siwy (15-0, 6 KO), który zamiast na PBN zaboksuje ostatecznie 4 listopada podczas gali w Żyrardowie.

- Wielka szkoda, że nie będzie mi dane zmierzyć się z Adamem Kownackim. To byłaby naprawdę elektryzująca potyczka dwóch niepokonanych "ciężkich". Trudno się mówi, może w przyszłości na kolejnej tego typu imprezie uda się nas skonfrontować. Ja w każdym razie jestem jak najbardziej tym zainteresowany - mówi pięściarz z Częstochowy.

- Przygotowania do walki z Kownackim wziąłem bardzo na serio. Rozpocząłem je ciężkim obozem w Zakopanem. Trenowałem tam aż trzy razy dziennie i już dziś czuję, że by to dobry krok. Znacznie mniej się męczę, zdecydowanie poprawiłem kondycję, co z pewnością zaprocentuje już w Żyrardowie. Z tego miejsca chciałbym podziękować mojemu promotorowi Mariuszowi Grabowskiemu, bo stanął na przysłowiowych rzęsach i umożliwił mi start na gali, którą będzie współorganizował z panem Gmitrukiem. W przyszłym tygodniu rozpocznę sparingi. Liczę, że uda się zrobić jak najwięcej rund, bo przecież to najważniejsze w każdych przygotowaniach. Rywala na dzień dzisiejszy jeszcze nie znam, ale to podobno kwestia kilku najbliższych dni. Pewnie nie zaboksuję dziesięciu rund jak szykowano na Kraków, na pewno jednak nie będzie to pojedynek krótszy niż sześć starć. Ważne, żebym dostał wymagającego przeciwnika, gdyż tylko wtedy mam gwarancję rozwoju. Zdaję sobie sprawę z tego, że niektórzy mnie nie doceniają i już skreślili, ale poczyniłem spore zmiany w moich przygotowaniach i życiu codziennym. Nie przerzucam już wielkich ciężarów na siłowni, jak miało to miejsce wcześniej, a jedynie skupiam się na pracy dynamicznej. Powiem więcej, z każdym kolejnym występem planuję coraz mniej wnosić na wagę. Ci, którzy mnie już skreślili, będą w końcu zadowoleni. Może dotąd trochę zawodziłem, nawet pomimo nieskazitelnego rekordu, lecz teraz będzie już tylko lepiej - zapewnia Siwy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Knot
Data: 06-10-2016 20:41:20 
Niedługo wyczyści całą hw
 Autor komentarza: Chupacabra
Data: 06-10-2016 20:45:17 
Czy mi się wydaje, czy na tej stronie nadal nie pojawiła się żadna informacja o odwołaniu gali PBN? Ja dowiaduję się o tym tylko z wiadomości o poszczególnych pięściarzach, ale poza tym nic nie widziałem. Żadnego artykułu, żadnych wyjaśnień, żadnych wywiadów, żadnych informacji czy będą próby przełożenia tych walk na inny termin, czy wszystko przepadło. Trochę to dziwne, bo na inne tematy wiadomości jest cała masa, a tutaj nic.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 06-10-2016 21:28:25 
To czytaj uważniej...
 Autor komentarza: Ironmen
Data: 06-10-2016 22:49:44 
Redaktor Furman jak zwykle w Formie ;) Ale i coś czuję, że za chwilę wróci stary dobry Ironmen i troszkę będzie grzmotów :D na forach i artykułach, facebookach ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.