Archiwum wiadomości z dnia: 2015-11-30

 WALKA WŁODARCZYKA ODWOŁANA - KONTUZJA SZUMENOWA

Krzysztof Włodarczyk (49-3-1, 35 KO) będzie musiał poczekać jeszcze dłużej na swój powrót. Nieaktywny od czternastu miesięcy "Diablo" miał 18 grudnia w Las Vegas zaatakować Beibuta Szumenowa (16-2, 10 KO), posiadacza pasa WBA kategorii cruiser w wersji tymczasowej, lecz Kazach nabawił się kontuzji. Pojedynek odbędzie się w innym terminie.


PETER FURY: KLICZKO W REWANŻU BĘDZIE LEPSZY, ALE TYSON ZNÓW WYGRA

Tyson Fury (25-0, 18 KO) na każdym kroku podkreśla, że swój sukces zawdzięcza wujkowi Peterowi, który kilka lat temu został jego pierwszym trenerem i rozruszał stojącą trochę w miejscu karierę tego olbrzyma. Szkoleniowiec ten przekonywał wszystkich, że jego wychowanek pobije Władimira Kliczkę (64-4, 53 KO). Teraz z kolei przekonuje, iż rewanż zakończyłby się tak samo.
DEONTAY WILDER: JESTEM NUMEREM JEDEN, ZNOKAUTUJĘ FURY'EGO

Porażka Władimira Kliczki (64-4, 53 KO) była dla wielu szokiem. Dla niektórych jego następca - Tyson Fury (25-0, 18 KO), powinien być łatwiejszym łupem. I tak na przykład chęć stoczenia walki z mistrzem organizacji WBA/WBO/IBF wyraził champion według WBC, Deontay Wilder (35-0, 34 KO), uważający siebie teraz za numer jeden królewskiej kategorii.

GRAND PRIX MAŁOPOLSKI W WIELICZCE

Kolejny turniej z cyklu Grand Prix Małopolski rozegrany w Wieliczce - po którym pierwsze miejsce objął Global Boxing Tarnów wyprzedzając drugi klub z Tarnowa "PTB Tiger", razem z wcześniejszym przodownikiem z Nowej Huty i ostatnia szansa w finałowej rozgrywce w Zakliczynie - komplet wyników drużynowych i indywidualnych w rozwinięciu.