DAWID KOSTECKI ODZYSKAŁ PRZYTOMNOŚĆ

Redakcja, Facebook

2015-11-30

Dobre wieści w sprawie Dawida Kosteckiego. "Cygan", który od kilku dni leży w szpitalu, jest już przytomny, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- W piątek w godzinach popołudniowych Dawid odzyskał przytomność. W dalszym ciągu leży na oddziale intensywnej terapii. Jego stan nie zagraża już życiu. W związku z tym prosimy fanów i "ciekawskich" o uszanowanie pracy lekarzy. Na oddział wciąż może wejść jedynie jego żona. Informacje na temat jego stanu zdrowia nadal nie będą nikomu podawane, więc proszę cierpliwie czekać na dalsze komunikaty. Dziękujemy raz jeszcze fanom za dobre słowo i modlitwę - poinformowano na profilu Kosteckiego na Facebooku.

Pierwsze doniesienia mówiły, że pięściarz próbował popełnić samobójstwo, lecz informacjom tym - również za pośrednictwem Facebooka - zaprzeczono. - Jedyną prawdziwą i potwierdzoną wiadomością jest ta ukazana jako pierwsza, czyli że Dawid Kostecki leży w stanie ciężkim na oddziale intensywnej terapii w szpitalu - zakomunikowano przed kilkoma dniami.