Archiwum wiadomości z dnia: 2015-11-18

 


JEŻEWSKI: NIE OBCHODZI MNIE, CO INNI MÓWIĄ O LETRZE

- Przygotowania idą zgodnie z planem, a wszystkie treningi na sali są ukierunkowane typowo pod zawodnika leworęcznego - mówi niepokonany Nikodem Jeżewski (11-0-1, 6 KO), który 19 grudnia w podwarszawskich Łomiankach stoczy kolejną walkę. Tym razem naprzeciw pięściarza promowanego przez Mariusza Grabowskiego stanie podopieczny Dariusza Snarskiego, Władimir Letr (5-5, 2 KO).
FRAMPTON: WYGRAM W DRUGIEJ POŁOWIE WALKI

W ostatnią sobotę lutego przyszłego roku dojdzie do długo wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Carlem Framptonem (21-0, 14 KO) a Scottem Quiggem (31-0-2, 23 KO) na szczycie kategorii super koguciej. Posiadacz pasa federacji IBF jest przekonany, że w drugiej fazie walki zdoła przełamać rywala.FOTORELACJA: V BOXING SHOW CHOJNICE (WYNIKI)

W niedzielę 15 listopada chojnicka Hala Centrum Park wypełniła się na fanami boksu, aby podczas V edycji zobaczyć w ringu lokalną drużynę Gruchała Boxing Team naprzeciw zawodników z Warszawy, Raszyna, Złotowa, Bydgoszczy, Wejherowa i Kościerzyny. Zapraszamy do obszernej fotorelacji.


OBÓZ BELLEW DOCENIA KLASĘ MASTERNAKA

- Nie licząc spotkania z Adonisem Stevensonem o pas WBC wagi półciężkiej, bez wątpienia to będzie dla mojego zawodnika najtrudniejsza walka w karierze - uważa Dave Coldwell, szkoleniowiec Tony'ego Bellew (25-2-1, 16 KO), który 12 grudnia w Londynie spotka się z naszym Mateuszem Masternakiem (36-3, 26 KO).


FIGHT CARD - RBS 2015

Przedstawiamy rozpiskę pierwszej gali boksu olimpijskiego organizowanej przed byłego trenera kadry narodowej Tomasza Różańskiego pod nazwą Róża Boxing Show 2015. W pojedynkach na dystansie 5 rund zobaczymy min. Mateusza Tryca, Michała Olasia, Damiana Kiwiora, ale nie zabraknie reprezentantów Klubu Róża Karlino - Elżbiety Wójcik i Radomira Obruśniaka, a w walce wieczoru wystąpi Mateusz Polski.


CHRIS BYRD TRENEREM JOELA DIAZA JR

Chris Byrd ma na koncie srebro olimpijskie, a już jako zawodowiec dwukrotnie sięgał po tytuł mistrza świata królewskiej kategorii. Po zakończeniu kariery otworzył swój kanał i zajął się analizowaniem walk. Teraz natomiast rozpoczyna coraz poważniej karierę w roli trenera.


ALL ACCESS: JACOBS vs QUILLIN

Bardzo ciekawie zapowiada się potyczka Petera Quillina (32-0-1, 23 KO) z Danielem Jacobsem (30-1, 27 KO) o pas WBA Regular wagi średniej, do której dojdzie 5 grudnia w Barclays Center na Brooklynie. Z tej okazji stacja Showtime zaprezentowała film z serii ALL ACCESS, poświęcony oczywiście tylko tej walce.