ABRAHAM I MURRAY ZAPOWIEDZIELI WYGRANĄ NA KONFERENCJI PRASOWEJ

Dla wielu było zaskoczeniem, że Arthur Abraham (43-4, 29 KO) i jego promotorzy w dobrowolnej obronie wybrali sobie za pretendenta tak mocnego rywala jak Martin Murray (32-2-1, 15 KO). Obie strony wydają się być pewne swego przed sobotnią konfrontacją w Hannoverze.

- Na tym etapie mojej kariery nie mam już czasu na zbyt łatwych rywali. Potrzebuję walk, które mnie zmotywują i napędzą, dlatego właśnie wybraliśmy Murraya. Czeka mnie trudna przeprawa, lecz potrzebuję takiego wyzwania. Kiedyś marzyłem o tym, by zostać mistrzem świata. Teraz marzy mi się zunifikowanie wszystkich tytułów kategorii super średniej. Żeby moje marzenia nie prysły, muszę wygrać i dlatego za mną chyba najcięższy obóz w dotychczasowej karierze. Trenerzy Ulli Wegner i Georg Bramowski wyciągnęli ze mnie chyba wszystko, co można było wyciągnąć. Było ciężko, ale zapomnę o tym, gdy w sobotę wieczorem to moja ręka zostanie uniesiona w górę - mówił na dzisiejszej konferencji prasowej obrońca pasa federacji WBO.

- Dokładnie przestudiowaliśmy walki oraz styl Abrahama i jestem przekonany, że stać mnie na wygraną. Co prawda przede mną stanie świetny zawodnik, ale z drugiej strony też taki, który od lat nic nie zmienił w swoim boksie i łatwo go rozszyfrować. Przestał trochę się rozwijać. Tak więc będzie ciężko, jednak wygram i opuszczę Niemcy z pasem mistrzowskim - ripostował Anglik, który w przeszłości trzykrotnie pretendował do mistrzostwa świata w wadze średniej.

- Ten pojedynek nie ma faworyta i w mojej opinii Murray będzie najtrudniejszym rywalem Arthura od kilku dobrych lat. Ale Abraham nigdy nie unikał wyzwań i spodziewam się, że w sobotę udowodni wszystkim, iż jest obecnie numerem jeden w limicie 76,2 kilograma - wtrącił Kalle Sauerland, promotor Niemca i organizator gali.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 18-11-2015 18:36:01 
"ABRAHAM I MURRAY ZAPOWIEDZIELI WYGRANĄ NA KONFERENCJI PRASOWEJ"

znowu będzie bójka na konferencji i dobrze - to chlubna bokserska tradycja.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 18-11-2015 19:23:07 
hehehe dokładnie o tym samym pomyslalem czytając tytul
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 18-11-2015 20:23:42 
Trudno mi wyobrazić sobie wygraną Abrahama.
Oczywiście mam na myśli wygraną walkę, bo jeśli nie będzie nokautu, albo dużo nokdaunów, to werdykt raczej oczywisty.
 Autor komentarza: tomalkowal
Data: 18-11-2015 21:21:55 
obaj zapowiedzieli swoja wygrana. no ja raczej nigdy sie nie spotkalem z oswiadczeniem boksera ktory mowi ze przegra pojedynek.
 Autor komentarza: CELko
Data: 19-11-2015 20:42:38 
Abraham od paru lat jest już mocno past prime no ale Murray-a nie ma też co nadmiernie przeceniać.
Siłowo wiadomo kto będzie górą no i siła ciosu tak samo.Zobaczymy jak zniesie uderzenia Króla Artura bardzo solidny boksersko Murray.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.