TRENER KHANA: WIDZIAŁEM SPARINGI Z PACQUIAO, AMIR MÓGŁBY WYGRAĆ

Virgil Hunter, trener Amira Khana (31-3, 19 KO), liczy na to, że dojdzie do walki Anglika z Mannym Pacquiao (57-6-2, 38 KO). Amerykanin podkreśla, że widział ich wspólne sparingi i na tej podstawie twierdzi, że jego podopieczny miałby duże szanse na zwycięstwo w starciu ze zbliżającym się do emerytury "Pacmanem".

Khan i Pacquiao sparowali ze sobą kilka lat temu, kiedy obaj byli zawodnikami Freddie'ego Roacha. Szkoleniowiec Filipińczyka wielokrotnie mówił, że były to wyrównane treningi, ale z przewagą jego pupila numer jeden, który miał nawet posłać Khana na deski.

- Widziałem nagrania z tych sparingów i nie zagłębiając się w szczegóły, mogę powiedzieć, że były one zupełnie inne niż mówi Freddie. Ze swoją energią, warunkami fizycznymi i szybkością Amir byłby trudnym rywalem dla Manny'ego. Pacquiao mógłby przegrać, i to wyraźnie - stwierdził Hunter.

Pacquiao stoczy ostatni pojedynek w karierze 9 kwietnia. Khan to jeden z jego potencjalnych rywali, ale w grę wchodzi też m.in. potyczka z czempionem WBO w wadze super lekkiej Terence'em Crawfordem (27-0, 19 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 18-11-2015 13:39:46 
Na pewno mógłby wygrać. Wielkie odkrycie.
 Autor komentarza: CompanyOfBoks
Data: 18-11-2015 17:22:23 
tia, jasne...
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 19-11-2015 06:16:13 
Przeciez Pacman już jest prawie na emeryturze..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.