Archiwum wiadomości z dnia: 2015-10-08

 WIDEO: ZAPOWIEDŹ WALK POLAKÓW O ĆWIERĆFINAŁY

Dziś trzech polskich pięściarzy - kolejno Dawid Jagodziński (ok 14), Tomasz Jabłoński (ok 16) i Igor Jakubowski (ok 20), stanie do walki w 1/8 finałów Mistrzostw Świata. Zwycięzcy zapewnią sobie awans do ćwierćfinału turnieju w Katarze. Specjalnie dla Was analizę tych potyczek przeprowadził nasz wysłannik na MŚ - Piotr Jagiełło. Posłuchajcie o tym, co nas dzisiaj czeka.


ZBIGNIEW RAUBO: DZIŚ WALCZY TRZECH MUSZKIETERÓW!

Jak już zapewne wiecie, dziś na poziomie 1/8 finału MŚ walki stoczy trójka Polaków - Dawid Jagodziński (-49kg), Tomasz Jabłoński (-75kg) oraz Igor Jakubowski (-91kg). Z tej okazji zaprosiliśmy do rozmowy Zbigniewa Raubę, pierwszego trenera naszej reprezentacji. I jak zwykle w jego przypadku z krótkiej pogawędki zrobił się długi, półgodzinny, za to bardzo ciekawy wywiad. Zapraszamy!


WIDEO: DAWID JAGODZIŃSKI vs TINKO BANABAKOV

Jak już zapewne wiecie, Dawid Jagodziński (-49kg) sprawił nam miłą niespodziankę i nieoczekiwanie odprawił medalistę sierpniowych ME - Tinko Banabakova. Tym samym awansował do fazy ćwierćfinałów Mistrzostw Świata rozgrywanych w Katarze. Teraz prezentujemy Wam ten pojedynek.MARCO COLIĆ RYWALEM JEŻEWSKIEGO

Bośniak Marco Colić (3-2, 1 KO) będzie ostatecznie rywalem Nikodema Jeżewskiego (10-0-1, 5 KO) podczas zaplanowanej na 23 października gali w Białymstoku. Pierwotnie naprzeciw Polaka miał stanąć niepokonany Jarosław Prusak (7-0, 7 KO), ale doznał kontuzji i musiał wycofać się z tego pojedynku. Być może panowie spotkają się przy następnej okazji.