FLOYD SPOTKAŁ SIĘ Z BRONEREM. WKRÓTCE WALKA Z THEOPHANE'EM

Podpisanie kontraktów na walkę Adriena Bronera (31-2, 23 KO) z Ashleyem Theophane'em (39-6-1, 11 KO) wydaje się być już tylko formalnością. Do pojedynku dojdzie prawdopodobnie pod koniec tego lub na początku przyszłego roku.

Floyd Mayweather Jr, promotor Anglika, już kilka tygodni temu obiecał mu walkę z Bronerem. Ten ostatni po pokonaniu w weekend Chabiba Allachwerdijewa zapowiedział, że chętnie "zrobi z chłopaka Floyda dziewczynkę" i że będzie "jak z Bruce'em Jennerem".

Wygląda na to, że negocjacje są już blisko finalizacji. Mayweather zamieścił na swojej aplikacji Shots zdjęcie w towarzystwie Bronera, pod którym napisał, że walka o pas WBA w wadze junior półśredniej odbędzie się wkrótce. Broner z kolei stwierdził na Twitterze, że będzie na nią gotowy w grudniu lub styczniu. - Wyru**am tego faceta. Żero gejostwa! - rzucił przy okazji w swoim stylu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: slayer85
Data: 08-10-2015 12:52:50 
Widzę, że po ostatniej porażce, nie chcą mu dawać trudnych przeciwników. Mam nadzieję, że jednak po tej walce dostanie kogoś lepszego. Wydaje mi się, że Postol, Crawford i Amir Imam to za wysokie progi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.