KOLEJNY FILM O BOKSIE. LIEV SCHREIBER ZAGRA CHUCKA WEPNERA

Liev Schreiber, aktor znany z "Raya Donovana" i serii "HBO: 24/7", gdzie jest narratorem, wcieli się w rolę znanego boksera wagi ciężkiej, Chucka Wepnera.

Wepner zasłynął walką z Muhammadem Alim w 1975. Skazywany na porażkę zawodnik z Nowego Jorku w dziewiątej rundzie niespodziewanie rzucił "Największego" na deski. Ali wstał i wygrał na punkty, ale postawa Wepnera wzbudziła poklask i stała się dla Sylvestra Stallone'a jedną z inspiracji do stworzenia "Rocky'ego".

Schreiber wcieli się w rolę Wepnera w filmie "The Bleeder", do którego zdjęcia ruszą w tym miesiącu. U jego boku zagra Naomi Watts.

Szykuje się zatem kolejny bokserski film w krótkim czasie. W tym roku premiera miał już "Southpaw", a w listopadzie będzie miał też "Creed". W przyszłym natomiast  do kin ma trafić "Hands of Stone" z Robertem De Niro, produkcja opowiadająca o życiu słynnego Roberto Durana.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 08-10-2015 14:53:21 
Kiedyś widziałem dokument, nie pamiętam czy na Fightclub, czy na ESPN classic sport "Prawdziwy Rocky" właśnie o Wepnerze..
 Autor komentarza: holy
Data: 09-10-2015 08:33:52 
Wepner rzucił Alego na deski, ale sekundę wcześniej nadepnął mu na stopę i dlatego Ali się przewrócił.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 09-10-2015 12:40:45 
Chuck the bleeder slynal z tego ze wiekszosc walk konczyl porozcinany i krwawiacy stad jego przydomek nadany przez prase
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.